USD: EUR:
... в Запорожье
В Кирилівці запрошують створити ескіз монументу, який встановлять в центрі селища

В Кирилівці запрошують створити ескіз монументу, який встановлять в центрі селища

В Запорізькій області місцевим мешканцям пропонують долучитися до того, аби прикрасити центральну частину громади.

Кирилівська селищна рада оголошує проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращий ескізний проєкт/кращу концептуальну ідею скульптури (фонтану, малої архітектурної форми, рішення з благоустрою) на центральній площі в смт. Кирилівка. Про це інформують на сайті селищної ради.

Учасниками конкурсу можуть бути професійні архітектори, дизайнери, студенти архітектурно-художніх вищих навчальних закладів, проектні організації, авторські колективи архітекторів, дизайнерів та інженерів, наділені  повноваженнями веденняособистої діяльності у сфері архітектури. До авторських колективів можуть долучатися фахівці інших галузей, що мають досвід зі створення об’єктів благоустрою.

Призовий фонд становить 27  000грн: перше місце – 15 тисяч грн, друге місце – 7 тісяч грн, третє місце – 5 тисяч грн. Конкурс проводиться з 5 березня 2021 року і закінчується 19 березня. Участь у конкурсі безкоштовна. Реєстраційний внесок не сплачується.

Адреса і телефон для довідок: Запорізька область Якимівський район, смт. Кирилівка, Приморський бульвар, 1, кабінет №5, тел.: 06131-6 -90-60,  електронна пошта Kirillovka_arhv@ukr.net.


Читайте також:

Страшна пожежа у запорізькій інфекційній лікарні: загиблій Ользі Гливі присвоїли звання Героя України

У Запорізькій області за 190 мільйонів гривень почали ремонт 10 кілометрів траси на Кривий Ріг, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0