USD: EUR:
... в Запорожье
В «Енергоатомі» спростували чергові російські фейки про роботу Запорізької АЕС

В «Енергоатомі» спростували чергові російські фейки про роботу Запорізької АЕС

Державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» спростувало повідомлення російської окупаційної «адміністрації» про зупинку роботи блоків Запорізької атомної електростанції.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Вчора у мережі пропагандистських проросійських медіа ресурсів, що працюють на окупованій території Запорізької області, розповсюдили повідомлення з посиланням на псевдодиректора ЗАЕС про те, що, мовляв, роботу всіх блоків станції призупинено.

В «Енергоатомі» спростовують цю інформацію і повідомляють, що станом на 6 травня змін в роботі захопленої рашистами Запорізької атомної електростанції немає.

«Станція не виробляє електричну енергію, натомість споживає її з української енергосистеми для забезпечення власних потреб. П’ять енергоблоків ЗАЕС наразі перебувають у стані холодного зупину, 5-й енергоблок – у стані гарячого зупину», – повідомили в «Енергоатомі». – Заяви проросійських пропагандистських інформаційних ресурсів щодо повної зупинки роботи Запорізької атомної електростанції не відповідають дійсності. Довіряйте перевіреним офіційним джерелам інформації».

Вибухівку, зброю та військову техніку окупанти продовжують розміщувати в енергоблоках Запорізької АЕС


Читайте також:

Вивезли склад, обладнання та машини: в окупованому Енергодарі росіяни пограбували місцеве підприємство

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0