USD: EUR:
... в Запорожье
Знищили ворожу ДРГ та не допустили просування окупантів у напрямку Запоріжжя: захисник розповів про пряме зіткнення з ворогом

Знищили ворожу ДРГ та не допустили просування окупантів у напрямку Запоріжжя: захисник розповів про пряме зіткнення з ворогом

Під час активних бойових дій українські захисники виявили ворожу диверсійно-розвідувальну групу. Гвардієць на позивній «Маршал» розповів про пряме зіткнення з противником в одному з районів Запорізької області та мінометний обстріл їх позицій.

Про це повідомляє Південне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України.

Гвардієць на позивній «Маршал» захищає Україну у лавах 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку «Хортиця» Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Під час активних бойових дій його підрозділ виявив ворожу диверсійно-розвідувальну групу та вступив із противником у бій, який завершився знищенням ворожої живої сили.

Коли військові рф зрозуміли, що їхня група знищена, то почали з мінометів обстрілювати позиції гвардійців. «Маршал» прикрив підлеглих свого підрозділу, але отримав осколкове поранення. Такий вчинок гвардійця допоміг уникнути втрат серед українських захисників, завдати великої шкоди ворожим підрозділам та не допустити просування окупантів у напрямку Запоріжжя.

Після лікування та реабілітації офіцер знову у строю. Мріє, щоб Україна була квітучою та вільною від російської нечисті.

«Завжди відчуваю підтримку моєї родини та вірю в нашу Перемогу. Хочу, щоби наступні покоління українців не бачили того, що бачимо зараз ми», — зазначає гвардієць.

Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка вручив «Маршалу» орден «За мужність» III ступеня під час візиту до військовослужбовців Національної гвардії України та поліцейських, які перебувають на передових позиціях Запорізької області. На кордоні з тимчасово окупованою територією міністр вручив семи військовослужбовцям 23 окремі бригади охорони громадського порядку «Хортиця» Національної гвардії України державні нагороди.

Дві військові бази облаштували окупанти у Запорізькій області.


Читайте також:

Захисник із Запорізької області загинув, виконуючи бойове завдання: у нього залишилося дві маленькі доньки.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0