USD: EUR:
... в Запорожье
Українці підкорюють кіберспорт: успіх команди Monte

Українці підкорюють кіберспорт: успіх команди Monte

Кіберспорт активно розвивається у всьому світі і вже нічим не поступається за популярністю футболу, хокею та іншим класичним видам спорту. У рамках турнірів українці демонструють блискучі результати, не лише заробляючи на цьому призи та репутацію, а й відстоюючи честь та гордість рідної країни.

За рейтингами кіберспорту однією з лідируючих організацій стала команда Monte. Буквально за рік хлопці з невеликого містечка на Черкащині змогли зайти до ТОП-10 команд світу з Counter-Strike.

Monte стали головною сенсацією світового кіберспорту у 2023 році. Як їм це вдалося?

Як виникла команда переможців?

Ідея створення Monte, як і багато вдалих проектів, зародилася буквально за пивом влітку 2022 року. Вона належала Володимиру Велетнюку та Дмитру Вовку. Володимир повернувся до рідного містечка, і старі друзі вирішили створити нову українську команду. Зумівши переконати інвесторів вкласти гроші в перспективний проект, вони почали набирати склад команди, намагаючись залучити найкращих із найкращих і їм це вдалося.

Одним із перших гравців, який входить і до сучасного складу, був йорданець Мохаммад Малхас, з яким Володимир Велетнюк грав раніше. Згодом до команди зайшов українець Сергій Демченко, а потім поляк Симон Мрозек. Вже в цей період Monte стали серйозним гравцем у всіх онлайн-турнірах.

З появою в команді Віктора Оруджева (екс-гравця NAVI) у 2023 році та тренера Сергія Бежанова колектив переможців був повністю сформований і почав успішно щоразу здобувати призи: перемоги у 6 турнірах і ось команда виходить на RMR-кваліфікації у BLAST.tv Paris Major.

Там вони з першого дня здивували всіх, обігравши двох фаворитів: ENCE та росіян Cloud9, трохи пізніше вилетіла ще одна російська команда – FORZE, яка становила серйозну небезпеку. І ось Monte одержують гарантоване місце у змаганнях.

Зі статусом андердогу в матчі вони перемогли кількох суперників і вийшли до плей-офф. У чвертьфіналі вони програли GamerLegion, але все одно пішли до топ-8 найкращих команд головного турніру року та піднялися на 10 місце у світовому рейтингу.

У 2023 році Monte зіграли найбільше матчів серед учасників мейджора і заробили $166000 призових.

Monte – за Україну у кіберспорті

Уся команда Monte підтримує чітку проукраїнську позицію. Кіберспортсмени активно просувають її на змаганнях, навіть у той момент, коли іноземці цього не розуміли та погрожували виключити їх із числа учасників.

Команда стабільно донатить на ЗСУ, проводить збори та лотереї, вносячи свій внесок у перемогу України.

Попереду у Monte, поза сумнівом, ще безліч перемог. Monte стали одним із прикладів запаморочливого стрімкого успіху, при цьому команда ніколи не забуває про підтримку країни та просування українських інтересів на світовій арені.

Матеріал опубліковано на правах реклами 

0