USD: EUR:
... в Запорожье
У Запорізькій області модернізують приймальні відділення в ряді лікарень

У Запорізькій області модернізують приймальні відділення в ряді лікарень

Реконструкція в деяких медустановах уже завершена.

Про це повідомив на традиційній прес конференції глава області Олександр Старух. В цьому році в Запорізькій області реконструюють приймальних відділень 9 лікарнях, які приймають хворих коронавірусів.

Модернізацію вже завершили в опорних лікарнях Мелітополя, Бердянська, Полог і Василівки. Пацієнтів зустрічають на європейському рівні. Якщо раніше на обстеження витрачали години, то тепер вся діагностика буде займати не більше 20-30 хвилин, після чого відразу призначають лікування. Нова філософія приймальних відділень дозволяє зберігати здоров’я і рятувати життя людей.

З деякою затримкою йде будівництво в 5-й і 9-й міських лікарнях Запоріжжя і в Токмаку. Уже до кінця місяця буде повністю готове приймальне відділення обласної клінічної лікарні. Залишиться тільки встановити і запустити нове діагностичне та маніпуляційні обладнання.

Нагадаємо, в мерії розповіли, коли в Запоріжжі завершиться навчальний рік – 27 травня. Місцева влада також прийняли рішення, що завершення навчального року пройде без масових урочистих заходів. Останні дзвінки та випускні вечори пропонують провести на рівні класу.

Читайте також:

Смертельна ДТП під Бердянськом з мікроавтобусом: винуватцю аварії обрали запобіжний захід

У Запоріжжі стартував масштабний Промисловий форум, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0