USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі відзначають День Перемоги, – ФОТО

У Запоріжжі відзначають День Перемоги, – ФОТО

Сьогодні, 9 травня, жителі Запоріжжя відзначають 76-річницю з Дня Перемоги у Другій світовій війні.

Нагадаємо, вчора на Алеї Бойової Слави ветерани Другої світової та АТО запалили «Вогонь пам’яті».

Через карантин цьогоріч масові заходи та мітинги, як це було до пандемії, заборонені. Однак  кожен житель області, із дотриманням всіх карантинних обмежень, може прийти до пам’ятників нашим героям та вклонитися подвигу воїнів.

«Запоріжжя відзначає сьогодні День Перемоги. Переконаний, що це свято має величезне значення для всіх запоріжців. Адже у кожній сім’ї були ті, хто воюючи на фронті, у підпіллі або у партизанських загонах, працюючи у тилу наближав Перемогу, загинув під час війни, – написав на своїй сторінці у соціальній мережі міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. – Не є винятком і я. У боях загинули двоє моїх дідів. Денис Тимофійович – під час чергової спроби прориву блокади Ленінграда, Марк Олексійович – під Сталінградом. Саме тому для мене це також особливе свято. Ми не маємо права забувати, якою ціною було здобуто Перемогу. Зі святом всіх! З Днем Перемоги!».

У звичному масовому форматі, як пише 061, відзначають День Перемоги у парку Клімова в Шевченківському районі. Зранку на території музея Богуслаєва зібралося декількасот людей. Вони з портретами загиблих родичів-ветеранів поклали квіти до пам’ятника «Скорботна мати», а також, окрім виставки музею, могли побачити парад військової техніки, серед якої – танк Т-34 та броньовану розвідувально-дозорну машину.


Читайте також:

Відомий запорізький вчений схвалив концепцію запланованої реставрації на Хортиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

Запорожец Задунайский2021-05-10 07:51:57
Чествование героев Великой Отечественной войны вызывает бешеную истерику укронацистов -- потомков гитлеровской солдатни и пособников немецко-фашистских оккупантов - украинских полицаев. Шоколаденфюрер Параша принял Украину победительницей в Великой Отечественной войне, а оставил страной - пособницей гитлеровской Германии. Позорный "закон о декоммунизации" и попытки запрета Коммунистической партии поставил Украину в один ряд с самыми гнусными фашистскими режимами в истории человечества: гитлеровской Германией, фашистскими Испанией и Португалией, пиночетовской Чили, греческой хунтой "чёрных полковников", фашистской Италией Муссолини. А прославление и чествование в Украине гитлеровских пособников и фекальные шествия укронацистов лишний раз подтверждают выводы политологов о том, что в Украине нацизм стремительно становится государственной идеологией, которую усиленно насаждает захвативший власть национал - фашистский режим. Украина как под копирку повторяет путь гитлеровской Германии к национальной катастрофе !
Слава2021-05-09 18:07:29
Странные откровения от мэра, озаборившего аллею Боевой Славы. Владимир, ты же заводчанин и вроде не трус.