USD: EUR:
... в Запорожье
З декрету – у бізнес: у Запоріжжі Дар’я Головня з окупованих Пологів створила домашню майстерню пряників

З декрету – у бізнес: у Запоріжжі Дар’я Головня з окупованих Пологів створила домашню майстерню пряників

У Запоріжжі колишня вчителька української мови і мама двох дітей з окупованих Пологів Дар’я Головня перетворила творче захоплення у підприємництво, знайшла грантове фінансування на розвиток своєї справи і стала економічно самостійною. А все почалося з курсу випікання і декорування пряників, на який вона натрапила у соціальній мережі.

Життєву траєкторію визначила випадковість

На початку повномасштабного вторгнення жителька Пологів Дар’я Головня перебувала на шостому місяці вагітності другою дитиною у Запоріжжі, де тимчасово проживала у мами чоловіка і спостерігалася у лікарів. Через ці обставини вона оминула непростий виїзд з окупації, який довелося пережити іншим вимушеним переселенцям, але через нервовий стрес до передчасних пологів перебувала у медичному закладі під наглядом лікарів.

«Перші півроку взагалі така була прострація (стан надзвичайної фізичної і нервово-психічної кволості, – прим.) … Новонароджений син на руках, старшій доньці щойно виповнилося три роки. З усіх боків нам з чоловіком казали, що треба виїжджати із Запоріжжя. Але ми лишилися і намагалися адаптуватися до життя», – згадує Дар’я.

Наступним викликом стали масовані ракетні удари по Запоріжжю восени 2022 року. Після серії «прильотів» по житловим будинкам у місті почалася нова хвиля виїзду населення – подалі під російської загрози.

«Коли почалися такі сильні обстріли міста, паніка накривала просто шалена. Коли лягаєш спати і не знаєш, чи прокинешся взагалі. Найбільше було страшно за дітей, – розповідає вона.

Дар’я Головня разом з дітьми – Левом і Анною

Тим, що допомогло Дар’ї «заземнитися» і відволіктися від страшних подій, стала творчість. У ніч чергового обстрілу їй на очі у соціальній мережі натрапила реклама курсу розпису пряників.

«Прямо посеред ночі я написала дівчині і придбала цей курс. Закупила матеріали і одразу приступила до навчання. Це була перша в моєму житті імпульсивна покупка, яка повністю себе виправдала і мала вагомий вплив на моє подальше життя», – ділиться жінка.

Дар’я додає, що з дитинства пробувала себе у різних напрямках творчості – від малювання до вишивки. Але жодним з них не зацікавилася по-справжньому, тож швидко кидала справу. З розписом пряників сталося по-іншому.

«Чому мене це так зацікавило? Бо донька дуже любить пряники. І всюди, де їх бачить, просить мене купити. І на дні народження замовляла з її улюбленими героями, – розповідає жінка. – Було завжди цікаво спостерігати, як діти чекають на святковий торт. Але не для того, щоб його з’їсти, а щоб розібрати пряники, якими він був прикрашений, і гратися ними».

Медові пряники забезпечили економічну самостійность

Спочатку  Дар’я Головня планувала, що отримані під час курсу знання буде використовувати виключно у родині: спочатку для доньки Ані, а потім і для сина Левчика, коли він підросте. Однак її нове захоплення швидко отримало схвалення та, головне, підтримку серед знайомих.

«Опублікувала в соціальній мережі свою першу роботу: всім дуже сподобалося, отримала багато схвальних коментарів. Щоб нікому не набридати, створила окрему сторінку для найбільш зацікавлених. Це був початок листопада 2022 року. І вже на грудень мені почали надходити замовлення», – згадує Дар’я.

Спочатку її знайомі попросили зробити подібні пряники на день народження. А потім керівниця танцювального гуртка, куди ходила донька Дар’ї, попросила приготувати одразу 140 пряників до звітного новорічного концерту – одразу для всіх філій.

«Я була в шоці! Це був старт роботи, я лише розпочала. І тут таке замовлення! Я виконала роботу і була дуже щасливою, адже бачила емоції дітей, коли вони отримували ці пряники, – розповідає кондитерка. – Я зрозуміла, що воно того варте. Бо це не про їжу. Це про емоції, про щасливі дитячі спогади, про свято і позитив».

Поступово маленьке захоплення перетворилося у власну справу, яка тепер дозволяє Дар’ї Головні самостійно забезпечувати фінансово себе та дітей після розлучення з чоловіком. Сьогодні вона співпрацює з різними кондитерами і кав’ярнями та має велику кількість постійних приватних та корпоративних замовників не лише із Запоріжжя, а й по всій Україні.

«Я за освітою – філолог, вчитель української мови та літератури. Недовго працювала у Пологівському колегіумі, потім пішла у декрет, але зрозуміла, що це не зовсім те, чим би я хотіла займатися. Моя робота сьогодні – це та справа, в якій я можу повністю реалізувати свій творчий потенціал. Це те, що я завжди шукала в своєму житті, – ділиться Дар’я. – Я вважаю, що маю гарні результати. У мене є стабільна клієнтська база, кількість замовників зростає. Відгуки кажуть, що людям все подобається».

Навчання та грантова підтримка допомогли придбати необхідне обладнання

Ще одним кроком до розвитку власної справи стала участь у проєкті «Центри розвитку та підтримки жінок Запорізької області». Про цю грантову програму громадської організації «УкрПростір», яку реалізували за підтримки ООН Жінки в Україні, «Перший Запорізький» вже детально розповідав у матеріалі за посиланням.

«Я потрапила у програму завдяки одному замовленню. Знайома звернулася за пряниками на торт для своєї донечки. Ми домовилися з її кондитеркою зустрітися у парку, де гуляємо з дітьми. Роззнайомилися і дізналися, що ми землячки. Вона розказала, що зараз приймає участь у навчальній програмі і відвідує тренінги. Через деякий час вже розповіла, що виграла в цьому конкурсі і отримала фінансову допомогу. А потім отримала ще один грант в іншому проекті. Тож коли організація «УкрПростір» оголосила другу хвилю участі в проєкті, колега надіслала мені посилання на заявку», – розповідає майстриня.

Цією кондитеркою, з якою познайомилася наша героїня, є засновниця домашньої кондитерської Honey Cake Ольга Фьокліна, про успіхи якої «Перший Запорізький» вже розповідав в одному з попередніх матеріалів.

Дар’я Головня разом з Ольгою Фьокліною під час навчальних заходів проєкту «Центри розвитку та підтримки жінок Запорізької області»

Поборовши страх та невпевненість, Дар’я успішно подала заявку. Навчальний курс допоміг за участі професійних менторів  знайти відповіді на питання і змінити нові підходи до власної справи, щоб дійсно перетворити його на бізнес.

«Мені допомогли створити бізнес-план, у його фінансовій частині прорахувати собівартість та усі деталі роботи. На момент подачі заявки у мене був вже рік досвіду, але до цього я не аналізувала все настільки детально. Цей бізнес-план у мене тепер роздрукований і завжди знаходиться перед очима: коли проходить місяць, звіряюся, чи виконала я план, до якого прагнула», – розповідає кондитерка.

Під час навчання Дар’я разом з іншими учасницями пройшла навчання з бухгалтерського обліку, отримала консультації щодо просування у соціальних мережах тощо.

За підсумками програми  у грудні 2023-го Дар’я виборола право отримати фінансову підтримку на розвиток власної справи – купівлю харчового принтеру вартістю близько 50 тисяч гривень, який міг би значно масштабувати її роботу.

«Якщо займатися ручним розписом, на один набір доводилося витрачати від п’яти годин, залежно від складності. З допомогою харчового принтеру за цей час можна було б зробити декілька сотень пряників. Перш за все, це було б фінансово вигідніше для клієнтів. Спочатку я знаходила вихід: замовляла друк на цукровому папері, потім вирізала зображення і переклеювала їх на пряники. Але все одно це потребувало багато часу та роботи», – розповідає майстриня.

Харчовий принтер тепер дозволяє їй друкувати зображення на кондитерських виробах, вафельному і цукровому папері, а також шоколаді.

«Для мене перемога в цьому конкурсі була дуже значимою, навіть не можу описати наскільки. Бо коли в тебе не вірять, але ти доводиш собі та іншим, що все можливо. То з’являється впевненість у собі і бажання брати участь у інших подібних проєктах», – підсумовує жінка.

100 пряників за ніч – поки діти сплять

Дар’я Головня готує на замовлення медові пряники з натуральних продуктів. Завдяки цьому, каже майстриня, вони виходять дуже ароматними і смачними.

Найчастіше їй роблять замовлення на дні народження з зображеннями улюблених дітьми персонажів з кіно, мультфільмів або книжок, різноманітні свята (весілля, гендер-паті, хрещення), а також корпоративні замовлення. Зазвичай, це невеликі сувенірні пряники розміром 5-6 сантиметрів.

«Замовлення на гендер-паті – це один з моїх найулюбленіших видів роботи. Мені передають конверт зі статтю майбутньої дитини, яку знаю тільки я. Потім роблю начинку пряника відповідного кольору, а зверху створюю малюнок. Це створює святковий настрій, – розповідає кондитерка. – На дні народження замовляють подарункові коробки. Також популярним став подарунковий пряник у вигляді фотографії. Тобто роздруковую на смаколику фото, роблю рамку з глазурі, можна додати підпис з особливим побажанням».

Спочатку Дар’я хвилювалася, що ця робота може бути сезонною і літній період між святами доведеться сидіти без замовлень. Однак на практиці ця гіпотеза не підтвердилася. Вона розповідає, що замовлення надходять постійно.

Наприклад, до Хелловіну кондитерка за три дні приготувала 371 пряник, а перед новим роком за півтора тижні роботи – 589 пряників. Значно пришвидшити виробництво допомагає нове технічне обладнання.

Власний бізнес Дар’я поєднує з обов’язками мами, а тому тривалий час усі замовлення виконувала вночі: «Вдень я мама, а тому робочий день починався тоді, коли діти засинали». Однак згодом з появою харчового принтера вдалося оптимізувати роботу до більш зручного графіку.

Минулої осені кондитерка також почала проводити майстер-класи. Найперший – для 24 пар мам з дитиною у безпечному просторі «Затишно Space» благодійного фонду «Схід SOS» у Запоріжжі.

«Перший досвід був дуже хвилюючим і цікавим. Ти можеш власними очима побачити, як це подобається людям. Я завжди беру з собою додаткові набори. Тож сідають розписувати пряники не лише мами з дітьми, а й бабусі і татусі. Всі залучені і задоволені», – розповідає  Дар’я.

Під час майстер-класу з розпису пряників у запорізькій кавʼярні PERSONA

Її мрія на майбутнє – відкрити власний заклад. На це її надихнув візит до майстерні пряників у Львові.

«У Запоріжжі є кав’ярні і ресторани, але такої галереї пряників точно немає. Це було б атмосферне місце, де разом з батьками і дітьми можна було випити кави зі смачними  десертами, а також долучитися до майстер-класів», – ділиться кондитерка.

Не зважати на хейтерів на шляху до мети

Вимушеним переселенцям, яким важко адаптуватися до нових умов життя, Дар’я радить слідувати її девізу по життю: не сидіти склавши руки, а в будь-якій ситуації знаходити собі заняття. Звісно, вона також мріє повернутися до рідного міста, але намагається бути сильною, щоб дбати про дітей.

«У кожного – свої методи, як знайти сили. На мою думку, потрібно зрозуміти, що життя все одно продовжується. І є ті, заради кого і для чого жити. Насправді робота і творчість відволікає. Тому варто подумати, до чого лежить душа, можливо, були хобі в минулому. Зайняти себе цим, спробувати, розвиватися. І потім будь-яка справа, якою ти гориш, буде гідно оцінена по заслугам», – зазначає майстриня.

Вона додає, що не варто зважати на критиків і хейтерів. Таким на початку її шляху став вже колишній чоловік.

«Коли я починала, він мене взагалі не підтримав і сказав, що мої пряники нікому не будуть потрібні. Але  я вже два роки успішно займаюся цим і тим самим доводжу, що він помилявся, – підсумовує Дар’я. – Тому дуже важливо заручитися підтримкою. Без підтримки – дуже складно, починаєш сумніватися в собі, чи правильним ти шляхом йдеш».

За роботою Дар’ї Головні можна слідкувати на її сторінці в Instagram.

Фото з архіву Дар’ї Головні

Отримати грант на розвиток власної справи: як у Запоріжжі лікар-невролог відкрив медичний центр для обстеження цивільних і військових


Читайте також:

Купуєш у місцевого бізнесу = розвиваєш рідне місто: голова бізнес-союзу Олена Єрьоменко – про новий проєкт «Підтримую СВОЄ Запорізьке» (ІНТЕРВ’Ю)

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0