USD: EUR:
... в Запорожье
Торгові підходи: стратегії роботи з ВТС

Торгові підходи: стратегії роботи з ВТС

Торгівля Біткоїном – це доволі складний процес, оскільки криптовалюті властива волатильність, а для побудови правильного підходу варто детально аналізувати крипторинок. Якщо ви хочете вигідно продати чи купити Біткоїн, рекомендується звернути увагу на підсумовані способи, які ви можете адаптувати до власних цілей та кількості цифрових активів.

За яким принципом продати чи купити Біткоін: стратегії

Існує 5 ключових методів, які можна міксувати між собою або доповнювати індивідуальними діями та процесами. За яким принципом можна працювати на біржі з Біткоїном та іншими цифровими монетами:

  • Денна торгівля (Day Trading).

Ця стратегія передбачає відкриття та закриття позицій протягом одного дня з метою використання короткострокових коливань ціни для отримання прибутку. В денному трейдінгу зазвичай використовують технічний аналіз та інструменти для прогнозування рухів курсу Біткоіна до гривні.

  • Утримання позиції (Position Trading).

Представлений підхід побудований на відкритті позиції та утриманні її протягом тривалого часу, зазвичай від кількох тижнів до кількох місяців. Такий варіант торгівлі передбачає орієнтування не лише на те, скільки коштує Біткоін, а й на фундаментальний аналіз, особливо на новини та тенденції крипторинку.

  • Скальпінг (Scalping).

Ця стратегія базується на відкритті та закритті багатьох коротких позицій за короткий час з метою використання невеликих коливань цін для отримання прибутку. Скальпери зазвичай застосовують високочастотні торгівельні алгоритми та швидкий доступ до ринку. Для такого трейдингу важливий постійний моніторинг аналітики, який може надати криптобіржа високого рівня, наприклад, WhiteBIT.

  • Трендова торгівля (Trend Trading).

Підхід орієнтований на торгівлю в напрямку поточного тренду крипторинку. Трендові трейдери намагаються використовувати різкі цінові скачки у напрямку тренду, утримуючи позицію до тих пір, поки тренд продовжується.

  • Гармонічна торгівля (Harmonic Trading).

Більш дослідницька стратегія, яка сформована на пошуку певних геометричних фігур-закономірностей на графіку цін, що може служити сигналом для відкриття або закриття позицій.

Особливості торгівлі Біткоїном в Україні

Для роботи з ВТС можна використовувати як національну, так і інші валюти. Торгові платформи підтримують UAH. Зверніть увагу, що в процесі торгів на виведення фіатних грошей в Україні діє обмеження. Тому якщо ви хочете конвертувати ВТС в гривню, доведеться скористатись послугами Р2Р-платформ, де всі операції виконуються напряму між користувачами.

Важливо пам’ятати, що торгівля криптовалютами, включаючи Біткоїн, має високий ризик і може призвести до втрати вкладених коштів. Перед початком трейдингу вам слід здійснити власні дослідження та ретельно проаналізувати всі наявні ризики. Одне з найпопулярніших співвідношень, яке користується популярністю на ринку – Біткоін/ЮСД. Найбільше транзакцій виконується безпосередньо у такому ж співвідношенні.

0