USD: EUR:
... в Запорожье
У Запоріжжі обласний центр комплектування та соцпідтримки очолив командир бойової бригади, — ФОТО

У Запоріжжі обласний центр комплектування та соцпідтримки очолив командир бойової бригади, — ФОТО

У Запоріжжі представили нового начальника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Ним став полковник Олександр Марущак.

Про це повідомляє Запорізький обласний ТЦК та СП в Facebook.

Його особисто представив командувач Оперативного командування «Схід» Олександр Тарнавський, який приїхав до Запорізького обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Зазначається, що Олександр Марущак за час військової служби у Збройних силах України пройшов шлях від командира взводу до командира окремої механізованої бригади, яка брала участь у бойових діях на Миколаївському, Херсонському, Бахмутському та Запорізькому напрямках. Наразі бригада виконує бойові завдання в Луганській області.

«Сьогодні на Вас покладено не менш важливе завдання – комплектування підрозділів Збройних Сил України. Планування, прозорість та менеджмент – три складові успіху будь-якої діяльності. Яким буде наше військо – великою мірою залежить від роботи вашої команди», — сказав бригадний генерал Олександр Тарнавський.

Нагадаємо, одного з колишніх керівників Запорізького обласного ТЦК та СП підозрюють в організації підвищених військових виплат для наближених осіб та допомозі представникам місцевого злочинного угруповання.

Затриманому інкримінують ч. 5 ст.426-1 «Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень» Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Армія РФ обстріляла 21 населений пункт Запорізької області: пошкоджена інфраструктура, деякі будівлі зруйновані вщент, — ФОТО


Читайте також:

У Запоріжжі затримали двох агенток ФСБ, які «полювали» на ППО та «зливали» дані українських військових

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0