USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, скільки мешканців Запорізької області отримали компенсацію за пошкоджене житло та скільком відмовлено

Стало відомо, скільки мешканців Запорізької області отримали компенсацію за пошкоджене житло та скільком відмовлено

Внаслідок воєнних дій зруйновано та пошкоджено близько 10 тисяч приватних та майже 2 тисячі багатоквартирних будинків в Запорізькій області. Власники осель за державною програмою «єВідновленя» можуть отримати компенсацію на ремонт пошкодженого житла або сертифікат для придбання нового.

Про це повідомив на брифінгу Віталій Литвиненко, директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької облдержадміністрації.

На сьогодні 785 власникам пошкоджених внаслідок російських обстрілів осель погоджено заяви на компенсацію на майже 57 мільйонів гривень. Крім того, 150 мешканців регіону подали заявки на компенсацію за знищене майно. Люди вже отримали 75 сертифікатів на загальну суму в 94 мільйони гривень. Житло можна придбати в будь-якому регіону країні, але лише на підконтрольній українській владі території, крім зони активних бойових дій.

За словами Віталія Литвиненка, максимальна сума компенсації за пошкоджену квартиру не може перевищувати 350 тисяч гривень, а за будинок — 500 тисяч гривень.  

Посадовець також наголосив, що частину заявок вони відхилили. Основна причина – відсутність правовстановлюючих документів на житло, особливо в сільській місцевості, та неможливість обстежити оселі через близькість до лінії зіткнення. Інколи люди вирішують скористатися війною і подають недостовірні дані.

Гатили з авіації, артилерії та безпілотників: за добу ворог завдав 462 удари по Запорізькій області


Читайте також:

Загинув колишній співробітник ЗАЕС: в останню путь провели захисника із Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0