USD: EUR:
... в Запорожье
Стало відомо, скільки шкіл та дитячих садочків у Запоріжжі зазнали пошкоджень внаслідок обстрілів міста

Стало відомо, скільки шкіл та дитячих садочків у Запоріжжі зазнали пошкоджень внаслідок обстрілів міста

Минулого навчального року освітній процес у вищих, шкільних та дошкільних закладах Запорізького регіону здійснювався виключно за дистанційною формою навчання. Причиною цього була наближеність до зони ведення активних бойових дій та систематичні обстріли міста.

Про це йдеться у статті «Освіта під час війни. Як у прифронтовому Запоріжжі відновлюють укриття у школах і дитсадках, щоб частково відновити очне навчання».

Як повідомили «Першому Запорізькому» у департаменті освіти та науки Запорізької міської ради у відповідь на інформаційний запит, у 2022-му внаслідок обстрілів Запоріжжя пошкоджень зазнали 42 будівлі закладів освіти. Цього року – вже 12 будівель (після нещодавніх ракетних ударів кількість постраждалих навчальних закладів могла збільшитися, – прим.).

Зокрема, дитсадок №142 та школа №61 отримали значні пошкодження. В інших закладах переважають пошкодження вікон, дверей, покрівель.

Центр Запоріжжя, дитячий садок №142 «Горобчик». Російська ракета значно пошкодила його вночі, 10 жовтня 2022 року
Фото: Запорізька ОВА

Нагадаємо, зваживши всі за і проти, міська влада вирішили продовжити новий навчальний рік 2023/2024, як і попередній, у дистанційній формі.


Читайте також:

«Дистанційка» чи змішаний формат: стало відомо, скільки відсотків запорізьких батьків підтримують навчання в укриттях

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0