USD: EUR:
... в Запорожье
Стали відомі імена дітей, які загинули вчора під час ракетного удару по Вільнянську

Стали відомі імена дітей, які загинули вчора під час ракетного удару по Вільнянську

Увечері 29 червня військові російської терористичної армії завдали удар по центру Вільнянська. А за лічені хвилини вчинили повторний обстріл міста. Внаслідок ворожого обстрілу загинули 7 мирних мешканців, в тому числі троє дітей.

Серед загиблих 10-річна Дарина Бардаченко. Дівчинка померла у машині «швидкої допомоги» внаслідок отриманих численних травм, про це розповіла Марина Воловик, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Запорізької ОВА у коментарі «Суспільному».

«Загинула учениця 5-А класу Бардаченко Дарінка. Вона була доброю, чуйною, відвертою, товариською дівчинкою. Відповідальна учениця та любляча донька, єдина в родині. Словами важко передати біль втрати…», – написали на сторінці ліцею «Потенціал» де вчилась дівчинка.  

Російський ракетний удар також забрав життя 15-річного Іллі Горохолінського. Про це повідомили на сайті ліцею «Успіх». Хлопець був випускником 9 класу.

«Ілля був цілеспрямованим учнем. Брав активну участь у громадському житті ліцею та класу. Сьогодні ми його згадуємо, як скромного, веселого й товариського хлопця. Він був завжди щирим й відвертим у стосунках з однолітками та вчителями. Користувався повагою серед учнів та вчителів», – згадують про Іллю в ліцеї.

Загинула також 17-річна Ніколетта Бондаренко. Тітка загиблої дівчинки Юлія Данілюк розповіла «Суспільному», що дівчина працювала у МАФі з шаурмою. На момент удару вона перебувала на робочому місці:

«Мати її опізнала по двом татуюванням. Одне з них на руці – було написано «I love you mam». Тіло повністю обгоріло. Це було пряме попадання. Загинула вона і її напарниця. Вона була добра, весела. Була світлою дитиною. Вона мала багато друзів, завжди радісна та усміхнена… Єдина дитина у сім’ї», – розповіла Юлія.

«Уламок пройшов через ліву скроню»: стало відомо про стан дітей, які постраждали під час обстрілу Вільнянська


Читайте також:

На війні загинув єдиний син очільниці міста Вільнянськ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0