USD: EUR:
... в Запорожье
 Самогубство запорізької школярки: незалежна комісія озвучила результати розслідування

Самогубство запорізької школярки: незалежна комісія озвучила результати розслідування

Згідно з текстом передсмертної записки, підліток пішла на цей крок через буллінг в гімназії, але комісія цей факт не виявила.

Про це розповів директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук під час круглого столу в Агентстві регіональних ініціатив.

За його словами, незалежна комісія, яка працювала в гімназії № 47, фактів буллінгу не виявила. Також він додав, що правоохоронні органи поки своїх висновків не надали.

Нагадаємо, 4 квітня в Заводському районі 15-річна дівчинка наклала на себе руки нібито через буллінг з боку вчителів 47-ї гімназії, де вона вчилася. Про це школярка написала в передсмертній записці, яку її мама знайшла в шафці столу вже після похорону.

Мати дівчинки Олена Зайцева розповідає, що її дочка була товариською і веселою, тому вона навіть не здогадувалася, що у неї проблеми. У лютому дівчинка поскаржилася батькам, що її в школі ображають вчителя і нерідко називають «Свиня неосвічена». За словами дівчинки, це відбувалося систематично. Після скарг дочки Олена Зайцева пішла в гімназію і розповіла про проблему класному керівнику. У підсумку остання перед усім класом висміяла проблему дитини.

Мати загиблої та її сестра Вікторія звинувачують у трагедії класного керівника гімназії і вчительку української мови.

Читайте також:

Із Запоріжжя в «Охматдит» санавіацією транспортували важкохвору дитину, – ФОТО

На запорізькому курорті тонули двоє дітей: в поліції розповіли подробиці

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

6

саныч2021-06-07 16:00:03
уже ни чего не вернешь ... а дебильные училы , найдут новую жертву ...
Ученик 47 гимназии.2021-06-01 22:57:42
Директора и учителей под суд,доводят морально учеников до нервных срывов и самоубийств,могут даже и физически побить а потом запугать чтобы молчали.
жаліслива2021-06-01 11:15:36
дуже прикро,що в цій трагедіі підлітка такі цінічні висновки
Небайдужий2021-06-01 09:57:55
"Не виявили" тому, що або між конфліктуючими сторонами досягнуто мовчазної згоди, або постраждалі залякані, і так само мовчать.
Гость2021-06-01 09:43:05
Лучше не пишите такие дебильные новости, вы выглядите также продажно, как и эта недокомиссия, которая за бабло решила не выявить фактов. Учителей указанных в записке под суд!
Мойша2021-06-01 09:38:25
Это какой то пиз@ец !!! Ребенок совершил самоубийство , оставил записку с указанием причины , а «комиссия» из продажных лохмандеев не выявила фактов !