USD: EUR:
... в Запорожье
З місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС може початися відновлення повної безпеки на станції  і в Енергодарі, – Президент Зеленський

З місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС може початися відновлення повної безпеки на станції і в Енергодарі, – Президент Зеленський

Відновлення повної безпеки на Запорізькій АЕС  і в Енергодарі може початися з місії МАГАТЕ на станцію.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відео зверненні.

«Українські дипломати, наші партнери, представники ООН і МАГАТЕ опрацьовують конкретні деталі місії, яка має бути відправлена на Запорізьку атомну станцію. З цієї місії може початися відновлення повної безпеки на ЗАЕС і в Енергодарі. І я вдячний усім, хто приєднався до цієї роботи і ініціативи», –  заявив Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні.

«Якщо російський шантаж радіацією продовжиться, – зауважив він, – то це літо може увійти в історію різних європейських країн як одне з найбільш трагічних за весь час. Бо жодною інструкцією на жодній атомній станції світу не передбачений порядок дій на той випадок, якщо якась держава-терорист перетворює АЕС на мішень».

Крім того, глава держави звернувся до населених пунктів, які зазнають постійних жорстоких обстрілів від російської армії.

«Харків і Миколаїв, усі міста Донбасу, Дніпропетровщини, Запорізької області… Усі, хто переживає цей постійний жах знищення життя та руйнації всього, що дає життю нормальність. Ми не залишимо без відповіді жоден із цих ударів. Ми встановимо особу кожного окупанта, який віддає накази та здійснює ці удари по містах. І ми притягнемо до відповідальності – у той чи інший спосіб – їх усіх. Жоден убивця не сховається, – зазначив Зеленський. – І обов’язково ми відновимо все, що терористи намагаються залишити в руїнах. Слово «руїни» ніколи не буде словом про Україну, ніколи не буде словом про наші міста. Це в Росії точно не вийде».

Зупинка всіх енергоблоків ЗАЕС може призвести до «фукусімського сценарію» – Держатом

Генсек НАТО закликав росію вивести війська із Запорізької АЕС та допустити місію МАГАТЕ


Читайте також:

На Запорізькому напрямку російська армія завдала авіаудари по селам та продовжує обстріли з артилерії і танків

Рашисти обстріляли село під Запоріжжям: тяжко поранено восьмирічна дитина, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0