USD: EUR:
... в Запорожье
В Запорожской ОГА хотят взять по 100 миллионов гривен в кредит для ремонта дорог в районах

В Запорожской ОГА хотят взять по 100 миллионов гривен в кредит для ремонта дорог в районах

В Запорожской областной администрации рассматривают вопрос кредитования для восстановления дорог в районах.

Об этом во время пресс-конференции сообщил председатель Запорожской ОГА Александр Старух, отвечая на вопрос о ремонте дорог в регионе.

«У нас є ідея така – взяти кредит на відновлення доріг за рахунок нашого дорожнього фонду. Взагалі-то я – противник кредитів, але коли розклали цю історію, зрозуміли, що вона є вигідною, – рассказал Старух. – Опрацьовується таке питання – взяти по 100 мільйонів гривень кредиту на кожний район області і зробити ремонт за рік. Місцеві громади разом з депутатами обласної та Верховної ради визначать пріоритетні дороги. Так ми відремонтуємо усі критичні дороги. Тому що, одна справа зараз підремонтувати, а інша – потім робити з нуля. Бо за рік, поки вони будуть і далі їздити, дороги розіб’ються до кінця і вже треба буде робити капітальний ремонт. А це зовсім інші гроші. Таку модель ми опрацювали. Потрібно, щоб вже зараз дороги приносили людям користь».

Глава области отметил, что в этом году в Запорожской области планируется отремонтировать 250 километров дорог государственного значения.

Стало известно, какие местные дороги в Запорожской области отремонтируют в 2021 году,  – ФОТО

Читайте также:

В Запорожской области продолжили многомиллионный ремонт участка трассы в Бердянском районе, – ФОТО

Пoлучaйте нoвoсти быстрее с пoмoщью нaшегo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Пoдписывaйтесь нa «Первый Зaпoрoжский» в Instagram!

0