USD: EUR:
... в Запорожье
Група Метінвест робить усе можливе задля допомоги маріупольцям

Група Метінвест робить усе можливе задля допомоги маріупольцям

Переважна більшість співробітників Групи Метінвест зараз знаходиться в Маріуполі. Для робітників компанії, їхніх сімей і жителів міста відкриті бомбосховища на підприємствах ММКІ та меткомбінаті «Азовсталь». Наразі це є найбільш безпечні місця перебування людей. У Маріуполі вже зараз гуманітарна катастрофа. Запаси їжі, медикаментів та води скінчилися. Фонд Ріната Ахметова разом із Групою Метінвест намагаються доставити товари першої потреби в Маріуполь, але росіяни продовжують обстріли міста й не дають відкрити «зелений коридор».

Ворог цілеспрямовано знищив підстанції, Маріуполь уже тиждень без світла, води та тепла. Донедавна залишався хоча б газ. Але російські варвари перебили газову трубу й позбавили людей останнього, що залишалося від цивілізації, і це при мінусовій температурі повітря. Зруйновано будинки, соціальні об’єкти, знищено торгові точки, розграбовані аптеки. Немає їжі, води, ліків – і все це під безперервними обстрілами. Блокадою Маріуполя ворог влаштовує справжній геноцид українського народу.

У місті вже шосту добу немає зв’язку. Через постійні ворожі обстріли вийшли з ладу всі телефонні вежі. Зв’язок пробивається зрідка в окремих районах Маріуполя. Люди знаходяться в інформаційному вакуумі. Саме тому Група Метінвест продовжує надсилати СМС на всі телефони співробітників щодня, щоб була хоч маленька надія на те, що люди зможуть отримати правдиву інформацію.

В усіх містах України, де зберігається відносний спокій, Група Метінвест підготувала майже 4000 місць для тих, хто буде евакуйований. Компанія закупила їжу, ліки та все необхідне для першої допомоги людям.

«Всі бізнеси SCM об’єдналися заради одного – допомогти вижити людям у цій страшній війні. Фонд Ріната Ахметова має унікальний досвід допомоги людям у воєнний час. Тож було ухвалено рішення взяти на себе цю місію – доставляти гуманітарні вантажі», – підкреслив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

У Польщі створено Hub, у якому акумулюється допомога з усього світу й доставляється в Україну. Волонтери Метінвесту збирають допомогу на місцях.

«Ми безперервно робимо спроби доставити гуманітарний вантаж до Маріуполя та вивезти людей, – зазначив Юрій Риженков. – Але поки що наші машини не пропустили – коридору ворог нам не дає. Але ми віримо в те, що здоровий глузд візьме верх – там тисячі тисяч дітей, жінок і людей похилого віку, інвалідів, які замерзають від холоду й голоду!»

Група Метінвест продовжуватиме крок за кроком іти до перемоги – розгорнувши гуманітарний фронт України, допомагаючи територіальній обороні України, зберігаючи виробництво для майбутнього України.

Нагадаємо, підприємства Групи  Метінвест у Маріуполі вже 11 діб перебувають у режимі гарячої консервації. Компанія намагається зберегти обладнання та цехи. Це потрібно, по-перше, щоб не допустити техногенних аварій, а по-друге – розконсервувати їх одразу після завершення війни. Людям потрібна буде робота, країні – відновлення.

Джерело: Metinvest Media

0