USD: EUR:
... в Запорожье
«Росіяни бояться партизанського руху»: розвідка про «евакуацію» у Запорізькій області

«Росіяни бояться партизанського руху»: розвідка про «евакуацію» у Запорізькій області

Переконують людей, що невдовзі розпочнуться бойові дії й цю територію будуть обстрілювати і бомбити: під таким приводом представники країни-агресора фактично примусово вивозять людей із тимчасово окупованих територій Запорізької та Херсонської областей.

Про це повідомляє представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк.

Так звану евакуацію росіяни використовують як ширму. Росіяни не хочуть, щоб місцеве населення спостерігало за їхньою підготовкою до боїв.

«Це також і фільтраційні заходи, оскільки насамперед відбувається примусове вивезення проукраїнського населення. І по-третє, росіяни бояться проведення на цих територіях якогось партизанського руху та внутрішнього спротиву», – зазначив Андрій Черняк.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України наголошують, що ворог не відводить своїх військ. Усі їхні дії вказують на те, що вони готуються до оборони. Наразі на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей знаходиться близько 152 тисячі особового складу ворожих військ.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупанти збудували потужну оборону на Запорізькому напрямку. Ґрунтуючись на супутникових знімках офіцер запасу Сухопутних військ Фінляндії Пасі Паройнен опублікував аналіз російської оборонної мережі.

Стало відомо, скільки людей «евакуювали» окупанти із Запорізької області.


Читайте також:

«Офіційно «благословляє» доноси»: окупанти в Запорізькій області оголосили «полювання» на патріотів.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0