
Російські окупанти здійснили ракетний обстріл нафтобази у Запоріжжі
АКТУАЛЬНО: У зв’язку зі складною ситуацією та необхідністю перебування в укриттях із слабким інтернетом, читайте оперативні новини сайту в нашому телеграм-каналі: https://t.me/onenews_zp.
Окупанти здійснили ракетний обстріл нафтобази у Запоріжжі.
Про це повідомляють у генеральній прокуратурі.
За даними слідства, вночі 4 квітня 2022 року російські військові здійснили ракетний обстріл нафтобази одного з підприємств у Запоріжжі. За наслідками обстрілу потерпілих немає.
Запорізькою обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.
Як вже писав «Перший Запорізький», у Дніпропетровській області російські ракети знищили нафтобазу та підпалили завод.
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0