USD: EUR:
... в Запорожье
Російські обстріли завдали довкіллю Запорізької області екологічних збитків на 12 мільярдів гривень

Російські обстріли завдали довкіллю Запорізької області екологічних збитків на 12 мільярдів гривень

Загальна сума зафіксованих збитків довкіллю Запорізької області внаслідок ворожої агресії станом на 14.07.2023 складає майже 12 млрд грн.

Про це в інтерв’ю «Першому Запорізькому» розповів в.о. начальника Державної екологічної інспекції Південного округу (Запорізька та Херсонська області) Олег Бігдан.

За словами фахівця, активні бойові дії мають серйозний вплив на навколишнє середовище Запорізької області і призводять до забруднення повітря, води та ґрунту внаслідок викидів токсичних речовин, пожеж, вибухів та інших небезпечних подій.

«При потраплянні снаряду в землю може відбутися розсіювання небезпечних речовин, які можуть потрапляти в ґрунт та воду. Внаслідок ударів виникають пожежі, як в інфраструктурі та і в екосистемах. Це може призвести до серйозного забруднення довкілля, – розповів в.о. начальника Державної екологічної інспекції Південного округу. – Виникає проблема з утилізацією військової техніки та зброї, що може призвести до їх незаконного захоронення та подальшого забруднення навколишнього середовища. Варто зазначити, що екосистему не можна розділити як окремі елементи, вплив іде на все».

12 мільярдів збитків: в.о. начальника Державної екологічної інспекції Південного округу в інтерв’ю розповів про наслідки нападу РФ для довкілля Запорізької області


Читайте також:

Як у Запоріжжі втілюють рішення з енергоефективності та використовують відновлювальні джерела енергії: історії успіху

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0