
Родичі розшукують 10-річного хлопчика, якого забрали окупаційні соцслужби Запорізької області
10-річний Вадим разом із дідусем, який був його опікуном, жив у тимчасово окупованому Енергодарі. Нещодавно чоловік помер, а окупаційні соціальні служби вивезли хлопчика.
Про це повідомив Іван Федоров, міський голова Мелітополя.
Родичі 10-річного Вадима намагаються розшукати дитину, яку з тимчасово окупованого Енергодару вивезли так звані «соціальні служби» після смерті його опікуна.
«Після смерті дідуся, окупанти відвезли дитину до Мелітополя. Родичі, які залишились у хлопчика, стукають в усі двері, проте безрезультатно. Інформацію про нього окупаційні органи не надають», — пише Федоров.
Раніше «Перший Запорізький» повідомляв, що за рік фейкове «Міністерство праці та соціальної політики Запорізької області» 223 дітям, позбавлених батьківського піклування та сиротам, знайшли опікунів.
Читайте також:
Ракетний удар «Іскандером» по селу в Запорізькій області: через 10 днів ліквідовано наслідки атаки.
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
0