USD: EUR:
... в Запорожье
Зруйновану частину багатоповерхівки на Зестафонській відновлювати не будуть

Зруйновану частину багатоповерхівки на Зестафонській відновлювати не будуть

Близько 2:00 ночі 9 жовтня 2022 року російські військові завдали масованого ракетного удару по Запоріжжю. Ворожа ракета Х-22 вдарила по дев’ятиповерховому будинку на вулиці Зестафонській, 8. Внаслідок цієї атаки загинуло 19 людей, ще 77 — поранені. Вчора під час позачергової сесії Запорізької міської ради було прийнято рішення про недоцільність відбудови зруйнованої частини будинку.

Про це повідомляють на сайті Запорізької міської ради.

Майже півтора року пройшло з моменту ракетного удару по багатоповерхівці. Мешканці будинку звернулись до Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області, яка є замовником робіт по капремонту будинку, з проханням провести повторне обстеження будинку. Мешканці будинку кажуть, що попросили зробити це, оскільки з моменту руйнування пройшло багато часу й у вцілілих конструкціях могли з’явитися нові дефекти, що ставлять під загрозу його відновлення.

«За результатами обстеження фахівцями було визнано економічно недоцільним відновлення зруйнованої частини будинку, рекомендовано виконати капітальний ремонт першого та другого під’їздів багатоповерхівки, вцілілі конструкції третього та четвертого — демонтувати», — кажуть в міськраді. 

Це рішення дозволить прискорити відновлення перших двох під’їздів, а мешканці двох інших зможуть отримати сертифікати від держави на придбання іншого житла.

Є пошкодження енергетичних об’єктів: вночі ворог атакував Запоріжжя «шахедами»


Читайте також:

Зруйновано та пошкоджено сотні будинків: ворог завдав майже 300 ударів по Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0