П'яний водій у Запоріжжі потрапив у ДТП, — ФОТО

П'яний водій у Запоріжжі потрапив у ДТП, — ФОТО

На щастя, в аварії немає постраждалих – тільки автомобіль отримав механічні пошкодження.

Патрульна поліція повідомила про аварію, яка сталася цієї суботи в Олександрівському районі Запоріжжя. Там водій ЗАЗ Lanos не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та наїхав на бордюрний камінь.

Під час спілкування патрульні виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння. Пройти огляд у встановленому законом порядку на місці чи в медичному закладі в лікаря нарколога громадянин відмовився.

На керманича патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ст. 130 (Відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження огляду на стан сп’яніння) та ст. 139 (Пошкодження дорожніх споруд) КУпАП.


Читайте також:

Члени злочинного угруповання, до складу якого входили поліцейські, продавали наркотики залежним запоріжцям

Квіти, іграшки та свічки: у Запоріжжі вшанували пам’ять загиблих у пожежі в інфекційній лікарні, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

2

корректор2022-02-08 06:16:10
Судя по рогатому изложению события, впечатление такое, что пишет пациент псих. больницы.
саныч2022-02-07 16:03:23
где уголовный закон по ПЬЯНИ ЗА РУЛЕМ ??? или пьяные ВСе и ВЕЗДЕ ??? ПОЗОРИЩЕ ...