USD: EUR:
... в Запорожье
Продавав фальшиві документи для виїзду на окуповану частину Запорізької області: екстрадовано організатора злочинних схем

Продавав фальшиві документи для виїзду на окуповану частину Запорізької області: екстрадовано організатора злочинних схем

Зловмисники продавали фіктивні медичні довідки ухилянтам для виїзду за кордон та фальшиві документи про наявність родичів в окупації.

Про це повідомили у Службі безпеки України.

В різних регіонах країни правоохоронці затримали сімох спільників зловмисника у січні минулого року. Сам лідер злочинної організації понад два роки переховувався на території Євросоюзу. Днями його екстрадували в України.

Зловмисники продавали чоловікам призовного віку підроблені документи, як правило медичні довідки щодо непридатності до служби, для виїзду за кордон.

Крім того, за гроші фігуранти пропонували виїхати до тимчасово окупованої частини Запорізької області під виглядом відвідування родичів. Для цього ухилянтів забезпечували фальшивими документи про начебто наявність близьких родичів за лінією фронту.

Вартість таких послуг — 2,5-8 тисяч доларів залежно від терміновості виїзду.

Екстрадованому лідеру злочинної організації повідомлено про підозру за  ⁠ч. 1 ст. 255 «Створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній», ⁠ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», ч. 1 та ч. 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» Кримінального кодексу України. Затриманий фігурант під вартою. Йому та сімом його спільникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Оголошено про підозру 5 колаборантам, що працюють в так званому «ВМС РФ» в Запорізькій області


Читайте також:

Вимагав гроші у військовослужбовця: в Запоріжжі затримали правоохоронця

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0