USD: EUR:
... в Запорожье
Закликала «націоналізувати» підприємства та вимагала гроші у фермерів: депутатку із Запорізької області звинувачують у колаборації

Закликала «націоналізувати» підприємства та вимагала гроші у фермерів: депутатку із Запорізької області звинувачують у колаборації

Після окупації депутатка Осипенківської сільської ради перейшла на бік російських загарбників. Наприкінці квітня 2022 року окупанти призначили її «заступницею голови Осипенківської об’єднаної територіальної громади» Бердянського району, а з червня підвищили її до «голови військово-громадянської адміністрації» місцевої громади.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній прокуратурі.

За версією слідства, підозрювана проводила підбір кадрів та керувала підлеглими. Закликала «націоналізувати» підприємства, комунальні установи й укладати договори з міністерствами рф.

Фігурантка агітувала співпрацювати з окупаційною владою співробітників сільської ради, шкіл та дитячих садків.

Щоб допомогти військовим рф вимагала від українських фермерів та підприємців гроші. У разі відмови погрожувала негативними наслідками.

Запорізька обласна прокуратура повідомила фігурантці справи про підозру у колабораційній діяльності, згідно з ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Тримали без їжі та допитували ночами: під суд віддали «військового коменданта» із Запорізької області, який викрадав і катував людей.


Читайте також:

На окупованих територіях Запорізької області проводять деукраїнізацію: подробиці.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0