USD: EUR:
... в Запорожье
Привласнив матеріали на понад 435 тис грн: ексміському голові з Запорізької області повідомлено про підозру

Привласнив матеріали на понад 435 тис грн: ексміському голові з Запорізької області повідомлено про підозру

Зловживаючи службовим становищем, 53-річний міський голова одного з прифронтових міст Пологівського району Запорізької області привласнив майно, придбане за кошти міськвиконкому, та розпорядився ним на власний розсуд.

Про це повідомили у Національній поліції Запорізької області.

У листопаді 2022 року міська рада придбала будівельні матеріали, насосні станції, вогнегасники, світильники тощо для ліквідації наслідків ворожих ударів. На сесії міськради було вирішено розмістити матеріальний резерв на території комунальних підприємств міськради. Однак всупереч цьому рішенню очільник міста вивіз придбаний резерв на два склади у Запоріжжя.

З грудня 2022 року і по травень наступного року посадовець організував вивезення зі складу матеріалів та обладнання, якими пізніше розпорядився на власний розсуд. Таким чином він заволодів товарно-матеріальними цінностями вартістю близько 435 тисяч гривень.

Наразі колишньому міському голові повідомлено про підозру за  ч. 4 ст. 191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до 8 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

В Запоріжжі аферисти ошукали людей на 600 тис грн: подробиці, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

«Європейський проспект» в Запоріжжі: озвучені дві локації з яких планують розпочати роботу

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0