USD: EUR:
... в Запорожье
Президент Зеленський пояснив, навіщо Російська Федерація хоче влаштувати вибух на Запорізькій АЕС, – ВІДЕО

Президент Зеленський пояснив, навіщо Російська Федерація хоче влаштувати вибух на Запорізькій АЕС, – ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський назвав мету, задля якої Росія готується до терористичного акту на Запорізькій атомній електростанції.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на інтерв’ю президента України Володимира Зеленського іспанським журналістам.

«Запорізька атомна станція замінована – це факт. МАГАТЕ підтверджує, що Запорізька станція замінована, вони просто кажуть, що незамінований реактор. Така була у них остання інформація. Але це підтвердження того, що станція замінована. Є точне підтвердження від нашої розвідки, що там є замінування. І є інформація точна, що там біля п’яти сотень бойовиків», – підкреслив Зеленський.

За його словами, МАГАТЕ не знає точну кількість російських військових на Запорізькій АЕС, але підтверджує їх присутність. А коли на АЕС є зброя і мінування, це становить небезпеку, наголосив Президент.

Він зазначив, що про небезпечну ситуацію на станції свідчить і інформація про плани РФ «зробити викид». «І це дуже важливо. Це робиться для того, щоб … був заморожений конфлікт, щоб ми недоокуповували нашу територію», – заявив глава держави.

По темі: У Запорізькій ОВА розповіли, які райони підлягають евакуації й які перші дії у випадку теракту на Запорізькій АЕС

За його словами, заморожений конфлікт – це головна стратегічна ідея РФ, оскільки їй потрібен час, щоб посилити армію – зброєю, людьми, «щоб потім знову прийти і стерти нас з лиця землі».

На переконання Зеленського, викид на Запорізькій АЕС потрібен загарбникам для того, щоб показати: ось наслідки війни. «Вони розуміють, що ми не стріляємо по станції, тому вони не можуть просто штучно зробити викид. Вони шукають формат і момент. Тому це дуже небезпечно. Ми про це знову вголос говоримо, так само як ми говорили про підрив дамби Каховського водосховища ще рік тому», – наголосив Президент.

Він також підкреслив: «Маємо ситуацію з неадекватними людьми, які не можуть повністю контролювати навіть усі процеси не тільки на тимчасово окупованих територіях, але і в себе. Остання хода «вагнерівців» територією РФ говорить, що вони не контролюють процеси всередині своєї країни».

Нагадаємо, 22 червня Володимир Зеленський заявив про плани Росії влаштувати теракт на Запорізькій АЕС, яку росіяни контролюють з 4 березня 2022 року. Після цього начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-майор Кирило Буданов повідомив, що план теракту на Запорізькій атомній електростанції повністю розроблено та затверджено росіянами.

Як фронтова громада на кордоні з Росією відбудовується після окупації та обстрілів. Досвід, який зможе використати Запорізька область.


Читайте також:

Інфраструктура брехні: як Росія створила потужну пропагандистську машину на окупованій території Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0