
Пропонував цукерки та гроші: на Запоріжжі 54-річний чоловік зґвалтував дівчинку 12 років
В Енергодарі поліція відкрила кримінальне провадження за фактом зґвалтування малолітньої
Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.
15 лютого працівники Василівського районного відділу поліції в інтернеті побачили публікацію, в якій розповідається про те, що в Енегодарі чоловік знайомився з малолітніми дівчинками, пропонував їм цукерки та гроші в обмін на послуги сексуального характеру. Свої дії відносно малолітніх зловмисник знімав на мобільний телефон.
Інформація про це внесли до Єдиного обліку заяв і повідомлень громадян. 16 лютого батьки однієї з потерпілих – 12-річної дівчинки, написали заяву до відділу поліції.
За даним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.
На теперішній час особу зловмисника встановили. Це – 54-річний житель Енергодара. Наразі проводяться активні розшукові заходи.
Фігуранту загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Правоохоронці з’ясовують остаточну кількість дітей, потерпілих від збоченця.
Читайте також:
Пропонував 50 євро, потім збільшив до 200: у поліції розповіли подробиці з хабарем патрульним
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!
0