USD: EUR:
... в Запорожье
Правила вибору косметики для дітей

Правила вибору косметики для дітей

Педіатри та алергологи стверджують, що шкіра дитини відрізняється від шкіри дорослої людини, оскільки вона більш ніжна та чутлива. І це треба враховувати при виборі дитячої косметики. Насамперед варто орієнтуватися на ті товари, до складу яких входять виключно натуральні компоненти. Вони заспокоюють шкіру малюка, не дратуючи її та не викликаючи алергічних реакцій. Такі косметичні засоби для дітей виготовляються з екстрактів цілющих рослин, натуральних олій, компонентів, що входять до морських водоростей.

Також косметичні дитячі товари містять в собі:

  • біологічно активні речовини;
  • вітамінні комплекси;
  • мінерали;
  • органічні кислоти;
  • колаген.

Крім того, варто орієнтуватися на тих виробників такої продукції, в асортименті яких є великий вибір виробів косметики для малюків. Це свідчить про те, що такий напрямок діяльності є важливим для них, тобто розробці засобів вони приділяють належну увагу.

Види косметики для дітей

Вся косметика для догляду за дитячою шкірою поділяється на два види:

  • доглядова;
  • декоративна.

До першого виду відносять присипки, всілякі креми від подразнень, олії, пінки та інші засоби для купання. Сьогодні їх у великому асортименті можна придбати в різних спеціалізованих інтернет-магазинах. Вони представлені продукцією від багатьох торгових марок і в широкому ціновому діапазоні.

Якщо говорити про декоративну косметику, то до її вибору слід підходити серйозніше, беручи до уваги вік та тип шкіри дитини. На думку педіатрів, таку продукцію не бажано використовувати до 12–14 років, оскільки в цьому, як правило, немає особливої необхідності. Якщо у вас росте маленька модниця, то їй краще купувати косметику у вигляді помад для губ, лаків і гелів для волосся тільки від перевірених виробників.

Особливу увагу слід приділяти складу. У ньому не за яких умов не повинно міститися синтетичних домішок, здатних виділяти в навколишній простір токсичні речовини. Це може призвести до розвитку алергічних реакцій у дитини та вплинути на якість здоров’я в майбутньому.

Інші важливі нюанси

З огляду на той факт, що дитяча шкіра не така захищена та дуже чутлива, важливо розуміти, що при виборі косметичних засобів потрібно віддавати перевагу тим, які будуть створювати на шкірному покриві захисну плівку. Річ у тім, що дитяча шкіра потребує постійного зволоження. Саме тому її потрібно змащувати оліями.

Якісна косметика не повинна пересушувати шкіру та викликати роздратування. Через неправильно підібраний косметичний засіб у дитини можуть з’явитися висипання та дрібні прищики. Також збільшується ризик інфікування.

0