USD: EUR:
... в Запорожье
Портал «Вдома» – зручний сервіс для пошуку житла у новобудовах

Портал «Вдома» – зручний сервіс для пошуку житла у новобудовах

Портал «Вдома» – унікальний онлайн-сервіс, який допоможе вам зробити правильний вибір на ринку нерухомості. Це персональний компетентний експерт, який розкаже все про ваше майбутнє житло та не приховає жодного підводного каменю. На сайті https://vdoma.online/ – новобудови міста Львова, які варті вашої уваги.

Як працює сервіс «Вдома»?

На онлайн-ресурсі vdoma.online зібрані усі пропозиції щодо квартир у новобудовах Львова. У зручному сервісі ви зможете відфільтрувати варіанти згідно ваших побажань: розташування на карті міста, вартості та кількості кімнат. Найкращі пропозиції будуть відрейтинговані відносно оцінок користувачів. Крім того, ви зможете одразу побачити, які акції та знижки можуть вам запропонувати забудовники.

Лише за декілька кліків ви дізнаєтесь про комплекс, у якому розташована ваша майбутня квартира, вартість житла та його характеристики. На сайті сервісу ви зможете отримати найважливішу інформацію про технології будівництва будинку (матеріал, з якого зведені стіні, та види утеплення), висоту стелі, систему опалення, наявність паркінгу, інфраструктури у дворі та, звісно, стан квартири.

Експерти ресурсу «Вдома» заздалегідь самостійно відвідали усі об’єкти нерухомості, зафіксували найголовнішу інформацію та виставили їм свою професійну оцінку. Не потрібно додатково наймати спеціаліста-ріелтора та відправляти його на пошук найкращого варіанту для інвестування чи проживання. Краще зекономити час та знайти кращі пропозиції новобудов на сайті  vdoma.online. Ба більше, співробітники онлайн-ресурсу регулярно оновлюють та актуалізують інформацію щодо забудовників та житлових комплексів.

«Таємний покупець» та рейтинг кращих варіантів

Вам не потрібно буде самостійно шукати недоліки під час відвідування об’єкту. Таємні покупці сайту «Вдома» вже побували у квартирах, інформація про які опублікована на сайті, та неупереджено підготували ретельні відеозвіти. Все, що вам потрібно знати про будинок та квартиру – таємний покупець оцінить розташування ЖК, розвиток інфраструктури поряд, переваги транспортної розв’язки, планування квартири та співвідношення ціна-якість.

Ви разом з тисячами користувачів ресурсу зможете брати участь у голосуванні та своїм рішенням впливати на рейтинг житлових комплексів за версією порталу «Вдома».

Звичайно, для кожного покупця важливо, щоб придбання житла стало вигідною інвестицією, а не проблемою у майбутньому. Саме тому з допомогою цього ресурсу ви зможете прослідкувати за ходом будівництва та упевнитися у наявності усіх необхідних паперів та дозволів:

  • документи на земельну ділянку;
  • право на виконання будівельних робіт;
  • повна інформація про учасників будівництва;
  • сертифікат на введення житлового комплексу в експлуатацію тощо.

Отже, портал «Вдома» – це зручний сервіс, який допоможе вам компетентно зробити правильний вибір на ринку новобудов!

0