USD: EUR:
... в Запорожье
 Породіль залишили без допомоги: в Запорізькій області закривають міжрайонне пологове відділення

Породіль залишили без допомоги: в Запорізькій області закривають міжрайонне пологове відділення

Через зупинку роботи акушерсько-гінекологічного відділення, автоматично припинять проводити спостереження і лікувати породіль з патологіями.

Про це пише «Районка».

У Пологівській районній лікарні закривають пологове відділення, яке обслуговувало породіль з Гуляйпільського, Більмацкого і Розівського районів. Тепер породіллям доведеться самостійно шукати собі місце для пологів, і як бути в разі непередбачених ситуацій – відповіді дати ніхто не може. Відомо, що при лікарні залишать гінекологічне відділення, яке приєднають до хірургії.

Журналісти з’ясували, що родове відділення закривають через брак персоналу та фінансування. Напередодні звільнився завідувач акушерським відділенням, за ним ще один лікар і скоро піде на пенсію ще один гінеколог-акушер. Таким чином, фахівців в лікарні не залишилося.

Що тепер робити породіллям в екстрених ситуаціях – відповіді дати ніхто не може.

Нагадаємо, в Запорізькій області, незважаючи на пандемію, поступово відновлюється економіка. Глава області Олександр Старух наголосив, що якщо запрацює економіка – з’являться і нові можливості вирішувати соціальні проблеми.

Читайте також:

У концепції оновлення Хортиці враховані тренди безбар’єрності та екологічності – кураторка культурних проектів

В Запоріжжі шукатимуть нового директора для театру ім. Магара

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0