USD: EUR:
... в Запорожье
Загинули люди та зруйновані будинки: у Запоріжжі затримали коригувальника ворожого вогню, — ФОТО

Загинули люди та зруйновані будинки: у Запоріжжі затримали коригувальника ворожого вогню, — ФОТО

За наведенням агента російських спецслужб було завдано серію ударів по Запоріжжю у квітні та травні 2023 року. Внаслідок ворожих ударів загинуло троє людей, зруйновано 30 приватних будинків та пошкоджено одне з промислових підприємств регіону.

Про це повідомляють у Службі безпеки України.

Активний учасник прокремлівських організацій «Союз радянських офіцерів» й «Безсмертний полк» та затятий комуніст був агентом ФСБ. 2001 року його засудили до 6 років ув’язнення за планування державного перевороту в Україні. Після звільнення вступив до місцевого осередку комуністичну партію. А 2015 року майже пів року був депутатом Запорізької міської ради.

На російські спецслужби затятий комуніст почав працювати 2022 року. З колишніх однопартійців, які мешкають в обласному центрі, він сформував інформаторську мережу. Через них «в темну» отримував інформацію про працюючі промислові підприємства та технічний стан критичної інфраструктури. Потім сам виїжджав на місце та робив фото та відео об’єктів, які потім пересилав росіянам для повітряних атак. Після ворожих ударів «звітував» про наслідки ФСБ.

Під час обшуків у фігуранта вилучили телефон, яким він передавав інформацію російським загарбникам і велику кількість комуністичної символіки.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 «Державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану» Кримінального кодексу України.

На Запоріжжі депутатка ОПЗЖ опинилася на лаві підсудних за організацію «референдуму».


Читайте також:

Прикордоннику-дезертиру із Запорізької області повідомлено про підозру.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0