USD: EUR:
... в Запорожье
Под Запорожьем капитально отремонтировали гимназию «Интеллект» и построили два новых школьных корпуса, – ФОТО

Под Запорожьем капитально отремонтировали гимназию «Интеллект» и построили два новых школьных корпуса, – ФОТО

Під Запоріжжям капітально відремонтували гімназію «Інтелект» і побудували два нових шкільних корпуси, – ФОТО

Під Запоріжжям капітально відремонтували школу «Інтелект».

Про це повідомляють у Запорізькій ОДА.

Сьогодні, 8 вересня, під Запоріжжям у повністю оновленій в рамках «Великого будівництва» школі «Інтелект» у селищі Кушугум відбулося урочисте святкування Дня фізичної культури і спорту.

На сьогодні у закладі навчається майже 800 дітей або 33 класи. У школі активно впроваджується концепція Нової української школи, а 10-11 класи отримують профільну освіту.

Після ремонту школа нарешті змогла вирішити головну проблему – перевести весь навчальний процес в одну зміну. В рамках реконструкції звели дві двоповерхові прибудови до існуючої будівлі закладу, де відтепер розмістилися шість навчальних класів та два кабінети.  Завдяки цьому вдалося збільшити потужність школи на 200 учнів і перевести весь навчальний процес в одну зміну.

Оновлена гімназія має сучасні кабінети математики, фізики, хімії та біології. В кожному з них встановлено мультимедійні дошки, проектори, ноутбуки. Для учнів з особливими освітніми потребами додатково обладнали медіатеку, ресурсну кімнату, кабінет психолога.

Крім того, у школі є сучасна їдальня із новим професійним обладнанням, спортивна та актова зали, спортивний майданчик. Школярі після навчання мають змогу розвиватися у гуртках та на тренінгових заняттях. Скоро у школі буде ще сучасна STEAM-лабораторія.

«Баран, твоє місце в клітці»: у Запорізькій області над дитиною кілька років знущався директор школи


Читайте також:

У Запорізькій області у школі ввели карантин через новий випадок COVID-19

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0