USD: EUR:
... в Запорожье
Пластика носа без швів і шрамів

Пластика носа без швів і шрамів

Більшість людей страждають від проблем з носом. Найчастіше – це викривлення носової перегородки, а також певні дефекти. Наприклад, не подобається горбочок на носі, хочеться зменшити крила носа, він занадто великий або малий, а також багато іншого. Зараз ці проблеми за допомогою пластичної хірургії вирішити легко.

Подібні операції роблять у таких спеціалізованих клініках, як клініка доктора Компанійця (https://kompaniets.com.ua/ua/).  За допомогою сучасного обладнання можна вирішити проблеми з носом безболісно та без побічних ефектів, а протягом двох тижнів зникнуть усі наслідки операції.

У клініці роблять різні види пластичної хірургії:

  • Ринопластика – пластика носа, яка допомагає відновити або виправити форму носа.
  • Септопластика – за допомогою цієї операції можна вирівняти носову перетину та відновити нормальне дихання.
  • Риносептопластика – це хірургічне виправлення форми носової перегородки, що дозволяє позбавити пацієнта від деяких порушень дихання та надати носові більш естетичний вигляд.
  • Симультанна ринопластика – це хірургічне втручання під час якого можна зробити під одним наркозом кілька різних операцій.

Консультація лікаря

Якщо ви відчули, що необхідно вирішувати певні проблеми з носом, потрібно записатися на консультацію до ЛОР-лікаря. Під час консультації ви обговорите з доктором, що хочете змінити та яким бачите свій ідеальний ніс. Лікар вас уважно вислухає, огляне, а після цього визначить обсяг майбутньої операції та ступінь її складності. Щоб пацієнт уявляв, як виглядатиме з носом, який він хоче, для цього у клініці роблять моделювання.

Перед операцією вам необхідно здати всі аналізи, а також пройти обстеження у вузьких спеціалістів. Це необхідно, щоб переконатися, що ви здорові та не маєте протипоказань для операції.

Кожен пацієнт перед операцією укладає договір, у якому зазначають усі деталі майбутньої операції та відновлення, права й обов’язки сторін, а також вартість процедури.

Операція та післяопераційне відновлення

У клініці проводять закриту ринопластику. Тобто під час операції робляться надрізи на слизовій носа через ніздрі, що дозволить відкрити доступ до необхідних частин. Такі операції проходять тривалістю до двох годин і робляться під загальним наркозом, який підбирається для кожного пацієнта індивідуально.

Після операції необхідно обов’язково добу побути у лікарні. Вже наступного вас виписують і ви проходите лікування вдома та періодично приїжджаєте до лікаря на огляд і процедури. Через два тижні зникнуть усі сліди операції і можна буде користуватися косметикою, а ще через кілька тижнів — займатися спортом.

0