USD: EUR:
... в Запорожье
Перевізника 81-го маршруту, на якому в ДТП постраждали 14 пасажирів, можуть змінити

Перевізника 81-го маршруту, на якому в ДТП постраждали 14 пасажирів, можуть змінити

Резонансне ДТП, яке сталося позавчора ввечері в Запоріжжі, прокоментував начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк.

Власюк зазначив у коментарі порталу «Забор», що буде підніматися питання про зняття цього перевізника з маршруту. Зараз проводиться перевірка і в найближчі дні вона повинна закінчитися. На питання про те, чи правда це, що раніше водія 81 маршруту судили за водіння в стані наркотичного сп’яніння і що він збив велосипедиста, Олександр Власюк відповів, що так це чи ні, він сказати не може, на даний момент цей факт встановлюється.

Але начальник управління транспорту зазначив, що водія вже не раз притягали до кримінальної відповідальності за ДТП і інші порушення, але права позбавлення керування транспортним засобом у нього не відібрали. Максимум, водій заплатив штраф.

Також, Власюк заявив, що будуть здійснюватися перевірки по цьому маршруту і по іншим міським маршрутам.


Читайте також:

СБУ: адміністратори запорізького каналу в Telegram займалися проросійською пропагандою

У Зaпоріжжі СБУ блокувaлa спробу рейдерського зaхоплення «Мотор Січ», – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

горожанка2021-02-03 16:01:44
гнать вон перевозчика, раз водитель без прав у него ездит. Оно то понятно что перевозчик занес кому надо чтобы маршрут получить,но водила -торчок это перебор. Сертификат значит купил нелегально, от гаи отмазал и ничему не научился(.