USD: EUR:
... в Запорожье
Організували спостереження та обмежують пересування: в Енергодарі російські окупанти посилюють тиск на мирне населення

Організували спостереження та обмежують пересування: в Енергодарі російські окупанти посилюють тиск на мирне населення

Російські окупанти продовжують посилювати контррозвідувальний режим на тимчасово захопленій території Запорізької області.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні 22 квітня.

В Енергодарі – місті-супутнику Запорізької АЕС – збільшено кількість патрулів, на блокпостах почали більш прискіпливо перевіряти особисті документи та оглядати транспортні засоби. Окупанти обмежили відвідування лісових зон. Громадян України, яких помітили в цих локаціях, працівники ФСБ РФ беруть на контроль, перевіряють їх персональні дані.

Крім того, представники російських спецслужб у місті організували приховане спостереження за громадянами України, які відмовились від отримання російського паспорта. Беруть до уваги, зокрема, джерела фінансових доходів таких громадян. Представників ФСБ РФ цікавить, яким чином відбувається перерахунок коштів з території підконтрольної Уряду України до тимчасово захоплених територій області та яким чином ці кошти конвертуються у готівку.

Через критичну нестачу на Запорізькій АЕС кваліфікованих працівників, які готові працювати на окупантів, ворог посилив психологічний та фізичний тиск на українських працівників ЗАЕС. Використовуючи залякування, погрози, шантаж та тортури ворог продовжує примушувати останніх до отримання російського громадянства та підписання трудових договорів з російською державною корпорацією «Росатом».

«Націоналізували» костел і тримають у полоні священиків: релігійні переслідування окупантів у Запорізькій області


Читайте також:

Російська армія знову вдарила по Запоріжжю дронами-камікадзе: цілили по інфраструктурному об’єкту, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0