USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти вже завдали збитків Запорізькій АЕС на 28 мільярдів гривень

Окупанти вже завдали збитків Запорізькій АЕС на 28 мільярдів гривень

Вартість зруйнованого і пошкодженого окупантами майна й інфраструктури Запорізької АЕС та інших відокремлених підрозділів Енергоатома перевищує 28 мільярдів гривень.

Про це повідомляє пресслужба ДП «НАЕК «Енергоатом».

Фахівці Енергоатома провели попередній аналіз наслідків окупації Запорізької АЕС та інших відокремлених підрозділів компанії, розташованих в Енергодарі, руйнування та пошкодження будівель і споруд станції. За його результатами – вартість активів, які були знищені та пошкоджені, станом на 1 листопада становить 28 млрд 184 млн гривень, зокрема основних засобів – 27 млрд 804 млн грн.

Остаточний розмір втрат і збитків, завданих Запорізькій АЕС росією, буде визначений після деокупації станції та повної перевірки й інвентаризації всього майна.

НАЕК «Енергоатом» вживатиме всіх заходів, задля відшкодування всієї шкоди та збитків, завданих Енергоатому, до відповідальності притягнули і країну-агресорку, і її державну корпорацію з атомної енергії «росатом», яка разом з військовими рф бере безпосередню участь у злочинах і актах ядерного тероризму.

Запорізька АЕС відновила теплопостачання Енергодара


Читайте також:

На Запорізькій АЕС рашисти будують невідому споруду біля сховища відпрацьованого ядерного палива

На Запорізькій АЕС окупанти збираються анулювати перепустки українського зразку для персоналу

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0