USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти призначили відповідального за «судову владу» у Запорізькій області

Окупанти призначили відповідального за «судову владу» у Запорізькій області

На тимчасово окупованій частині Запорізької області російські загарбники створюють свою так звану судову систему. Наразі ворог призначив відповідальних за «судову владу».

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

На тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської та Запорізької областях російські окупанти призначили відповідальних за «судову владу». Зокрема, у нашому регіоні цю посаду отримав Сергій Мовчан, у Донецькій області — Олександр Сінєльніков, а в Луганській — Олександр Садовий.

«Саме ці люди будуть нести відповідальність за «судочинство» в регіонах, де так звані суди потрібні окупантам аби імітувати легалізацію репресій місцевого населення», — йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», на тимчасово окуповані території України загарбник планують привезти понад 250 суддів з РФ. Наприкінці літа ворог почав формувати суди на окупованій частині Запорозької області й проводив процес видачі рекомендацій кандидатам в окупаційні «суди» різних інстанцій.

Влаштовували масові репресії та незаконні затримання: повідомлено про підозру колаборантам із Запорізької області.


Читайте також:

Зменшення зарплатні, допити й депортації: ворог погрожує мешканцям Запорізькою області, які не оформлюють ворожі документи.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0