USD: EUR:
... в Запорожье
Окупаційна влада Запорізької області створює інтернат, щоб перевиховувати місцевих дітей 

Окупаційна влада Запорізької області створює інтернат, щоб перевиховувати місцевих дітей 

Самопроголошений губернатор Запорізької області Євген Балицький видав наказ про створення «державної бюджетної установи «Обласний дитячий будинок – інтернат (змішаного типу)» у тимчасово окупованому Бердянську.

В документі зазначено, що в цьому закладі будуть цілодобово приймати та утримувати дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, а також дітей, тимчасово влаштованих до закладу на вимогу законних представників.

Відповідно до «документу», в інтернаті будуть не тільки займатися освітою та розвитком дітей, але й духовно-моральним, патріотичним й трудовим вихованням.

Одна з функцій закладу – підготовка дітей до усиновлення та передачі під опіку.

Цим так званим наказом гауляйтер Балицький фактично відкриває можливість для примусового вивезення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на територію РФ, зазначає Вікторія Галіціна, очільниця Бердянської міської військової адміністрації.

«Надалі ці діти можуть бути незаконно всиновлені росіянами, а кремлівські куратори будуть пильнувати процес «перевиховання». Фактично, мова йде про насильницьке переміщення дітей з метою знищення їхньої національної ідентичності, що підпадає під визначення геноциду та є грубим порушенням міжнародного права та Конвенції ООН про права дитини», – підкреслює посадовиця.

«Уламок пройшов через ліву скроню»: стало відомо про стан дітей, які постраждали під час обстрілу Вільнянська


Читайте також:

На війні загинув єдиний син очільниці міста Вільнянськ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0