USD: EUR:
... в Запорожье
Обмін військовополоненими: у Запорізькій ОВА озвучили оновлені дані щодо кількості жителів регіону, які повернулися з полону

Обмін військовополоненими: у Запорізькій ОВА озвучили оновлені дані щодо кількості жителів регіону, які повернулися з полону

У середу, 31 січня, відбувся обмін військовополоненими. Додому повернулись 207 захисників України, серед них є і мешканців Запорізької області.

Про це під час брифінгу повідомив Юрій Малашко, очільник Запорізької обласної військової адміністрації.

За уточненими даними з полону повернулись 53 захисники, які воювали в Запорізькому регіоні. Також додому повернулись 25 мешканців Запорізької області.

«Один з військовослужбовців, який також повернувся, вважався безвісти зниклим два роки. Це дуже приємна новина для родини. Хтось у нас з хлопців служив за контрактом, хтось мобілізований. Найголовніше те, що вони повернулись до своїх родин. Зараз наші герої перебувають на реабілітації», — сказав Малашко.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», 3 січня відбувся найбільший обмін після початку повномасштабного вторгнення РФ в України. Додому повернули 230 українців, серед них 16 мешканців Запорізької області.

«Створена за сталінськими стандартами»: стало відомо, де окупанти облаштували найбільшу катівню в Запорізькій області


Читайте також:

Зруйновано стіни будинків, поранено людей: наслідки ворожих обстрілів по Запорізькій області, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0