USD: EUR:
... в Запорожье
Навіки 44 роки: на війні загинув захисник з Запоріжжя

Навіки 44 роки: на війні загинув захисник з Запоріжжя

Понад два роки Максим Щетинін боронив Україну від російських загарбників. Та 12 червня його серце перестало битися. Чоловік загинув в Харківській області.

Про це повідомили на сторінці «Запорізького заводу феросплавів».

Максим Щетинін з 2000 року працював на заводі, як його мама, дядько, дідусь та бабуся. Чоловік пройшов шлях від горнового до начальника зміни. Колеги згадують, що чоловік знав свою справу, був справедливим, відрізнявся взаємоповагою до робітників і інших керівників. У 2007 році йому присвоїли почесне звання «Кращий працівник».

Чоловік був мобілізований на початку травня 2022 року. Служив у 36-й бригаді морської піхоти.

«Будучи командиром відділення, сміливий і незламний, разом з бойовими побратимами сержант Максим Щетінін систематично зривав ворожі плани, давав жорстку відсіч загарбникам. У 2023 році його героїзм відзначило командування оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» – Максим був нагороджений медаллю «За хоробрість у бою»», – йдеться в повідомленні.

12 червня захисник потрапив під ворожий артилерійський обстріл в районі села Вовчанські Хутори Харківської області. На жаль, 44-річний Максим отримав смертельне уламкове поранення.

Був командиром відділення: на війні загинув захисник з Запорізької області


Читайте також:

Захисники завдали нищівний удар по позиціям ворога на Запорізькому напрямку, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0