Наступного тижня в Запоріжжі відбудеться суд над директором

Наступного тижня в Запоріжжі відбудеться суд над директором "Дубового Гаю"

Наступного вівторка в Запоріжжі відбудеться судове засідання по справі Олега Комаренка, директора парку “Дубовий Гай”.

Комаренко звинувачують у службовій недбалості, через яку загинула 8-річна дівчинка. На дівчинку впала дерев’яна скульптура ведмедя, яка була погано закріплена.

До зали через карантин пустять тільки учасників справи. Засідання відбудеться 3 листопада об 11 ранку в Жовтневому районному суді.


Читайте також:

Кіберполіція спіймала в Запорізькій області двох “піратів”

Офіційно: запорізькі школярі з понеділка йдуть на дистанційне навчання

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

Ирина2020-10-30 23:10:36
Бідний чоловік. Громадскість - підіть подивіться що роблять біля ДСС в парку діти з казковими скульптурами і як до цього ставляться їх батьки. Тобто ніяк не реагують коли дитина розкочує трьох метрового динозавра або стрибає на іграшковому трав'яному авто з метою або його розламати, або щось собі зламати. Батьки цих дітей ЗОВСІМ не реагують на те, що роблять їх нащадки