Наркоплантація на 94 мільйони гривень: у Запорізькій області викрили злочинне угруповання на чолі з адвокаткою, — ФОТО, ВІДЕО

Наркоплантація на 94 мільйони гривень: у Запорізькій області викрили злочинне угруповання на чолі з адвокаткою, — ФОТО, ВІДЕО

Жінка разом із батьком та ще одним спільником вирощувала наркотичні рослини у промислових масштабах на території ферми. Під час обшуків вилучили понад 600 кілограмів коноплі.

Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області.

Працівники відділу № 6 Запорізького райуправління поліції отримали оперативну інформацію від поліцейських офіцерів Широківської територіальної громади про те, що група осіб займається вирощенням наркорослин та їх продажем.

Поліцейські попередньо встановили, що жителька сусідньої області організувала «бізнес», до якого залучила свого 70-річного батька та 54-річного жителя села Привітне Запорізького району. На фермі вони облаштували теплиці для висадки конопель. Врожай висушували, подрібнювали та фасували, щоб потім продати.

5 жовтня під час обшуків вилучили понад 1 930 кущів канабісу і 600 кілограмів сухої та подрібненої аналогічної рослини, мобільні телефони, банківські картки, обладнання для зрощення рослин, «чорнові» записи та автомобіль.

Вартість вилученого на «чорному» ринку сягає близько 94 мільйони гривень. Організаторку та двох її пособників затримали.

Жінці повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво чи збут наркотичних засобів) та ч. 3 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України, обом посібникам — ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Підозрювані знаходяться під вартою, правоохоронці встановлюють канали збуту наркотовару.

Впроваджує російські стандарти освіти в окупованому Енергодарі: сільська вчителька отримала підозру СБУ


Читайте також:

Обстріли Запорізької області 7 жовтня: 392 удари та авіаатака на обласний центр з постраждалими, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0