USD: EUR:
... в Запорожье
На Запорізькому напрямку російські загарбники посилюють угруповання військ на напрямку Пологи-Оріхів: яка ситуація на фронті

На Запорізькому напрямку російські загарбники посилюють угруповання військ на напрямку Пологи-Оріхів: яка ситуація на фронті

АКТУАЛЬНО: У зв’язку зі складною ситуацією та необхідністю перебування в укриттях із слабким інтернетом, читайте оперативні новини сайту в нашому телеграм-каналі: https://t.me/onenews_zp.

На Запорізькому напрямку російські загарбники посилюють угруповання військ на напрямку Пологи-Оріхів для ймовірного ведення активних дій. Для покращення свого тактичного становища противник проводив заходи розвідки із застосуванням безпілотних літальних апаратів.

Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Станом на 23:00 18 травня загальна оперативна обстановка на південно-східному напрямку без змін. Окупанти активних бойових дій не проводили.

Основні заходи противника спрямовані на утримання зайнятих раніше рубежів, нарощуванні інженерного обладнання, поповнення запасів провізії та амуніції.

Окупанти продовжують концентрувати основні сили й засоби на напрямках Оріхова, Гуляйполя, Великої Новосілки Донецької області. На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії.

Загарбники обстрілювали позиції підрозділів наших військ вздовж лінії зіткнення з усього спектру озброєння за наступними напрямками: Оріхів, Новоандріївка, Ольгівське, Гуляйполе, Времівка, Новосілка, Новоданилівка, Червоне, Кам’янське, Полтавка, Павлівка, Залізничне, Новодарівка, Гуляйпільське, Новопавлівка, Щербаки, Білогір’я.

Російські терористичні війська продовжують цинічно порушувати норми Міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни. Противник здійснював обстріли із ствольної артилерії та мінометів по цивільній інфраструктурі та житлових будинках населених пунктів.


Читайте також:

Три броньовика, безпілотник та півсотні вбитих і поранених: втрати рашистських загарбників у Запорізькій області за 18 травня

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

2

Жытель2022-05-19 18:37:31
село Копани уже 3 месяца без света и газу
Мелитопольчанка2022-05-19 17:03:17
Цены ужасные и очень дорогие,при чем пенсию оккупанты у многих инвалидов и пожилых людей отбирают,зарплат нету,жить не за что,гуманитарку не дают,многие люди с голоду падают в обморок прямо на улицах...Геноцид населения.