
На Запорізькій АЕС окупанти звільнили українського зрадника і призначили нового російського «керівника»
Російські загарбники призначили новим так званим «генеральним директором» окупованої Запорізької атомної електростанції Владислава Ісаєва.
Відповідне розпорядження прем’єр-міністра РФ Міхаїла Мішустіна публікують російські пропагандистські ЗМІ.
Згідно з документом, датований 1 квітня, Ісаєв буде «керувати» станцією два роки. З відкритих джерел відомо, що він був співробітником АО «Концерн «Росенергоатом»». У 2016 році відповідав за проведення аукціонів з продажу акцій підприємств концерну.
Раніше так званим «директором» станції був Юрій Чернічук. До окупації він обіймав посаду заступника головного інженера ЗАЕС, а після захоплення станції перейшов на бік ворога, за що був призначений загарбниками «гендиректором Запорізької АЕС».
В Україні його звільнили зі станції та позбавили ліцензії інженера, а СБУ повідомила йому про підозру в колабораціонізмі.
Російські загарбники судять мешканця окупованого Токмака за «шпигунство на користь СБУ»
Читайте також:
З окупованої частини Запорізької області вдалось вивезти підлітка
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
0