USD: EUR:
... в Запорожье
На Закарпатті відкрили підрозділ Запорізького медико-фармацевтичного університету для навчання іноземців, — ФОТО

На Закарпатті відкрили підрозділ Запорізького медико-фармацевтичного університету для навчання іноземців, — ФОТО

У місті Берегово Закарпатської області на базі місцевого медичного фахового коледжу та центральної районної лікарні ім. Б. Ліннера вже навчаються студенти з Індії, які зараховані до Запорізького державного медико-фармацевтичного університету (ЗДМФУ).

Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Він відвідав Берегово, де провів зустріч із міським головою Золтаном Бабяком, ректором ЗДМФУ Юрієм Колесником та керівником Берегівського медичного фахового коледжу Мар’яною Гаал.

«На порядку денному — питання функціонування університету в умовах війни в межах Берегівської громади. На першому етапі університет готовий забезпечити здобуття освіти для ста студентів-іноземців на наявній навчальній базі з перспективою розширення. Під час зустрічі наголосив на обовʼязковості реєстрації філії університету в Берегові. Це податки та надходження до місцевого бюджету, що є важливим фактором співпраці громади й навчального закладу.

Окремо вирішуємо питання транзиту студентів з Індії та інших країн в Україну через ЄС. Це проблема не лише для ЗДМФУ, а й для Ужгородського національного університету, де також навчаються студенти-іноземці. Це черговий успішний кейс релокації закладів освіти на територію Закарпаття, який сприятиме регіональному розвитку нашого краю», — сказав Віктор Микита.

Також він зустрівся зі студентами з Індії, які зараз здобувають освіту на базі фахового коледжу. На зустрічі обговорити питання, які стосуються їхнього навчання та проживання.

Зазначається, що освітній процес проходить англійською мовою.

На вихідних окупанти вдарили по Запорізькій області понад 800 разів: обстріляли Запоріжжя та ще вісім населених пунктів, — ФОТО


Читайте також:

Ситуація на греблі ДніпроГЕС: роботи виконують цілодобово, автівки пустять, коли переконаються у безпеці руху

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0