USD: EUR:
... в Запорожье
На Правобережний пляж у Запоріжжі витратять ще 8 мільйонів гривень

На Правобережний пляж у Запоріжжі витратять ще 8 мільйонів гривень

На відкритий у цьому році пляж на Правому березі Запоріжжя, реконструкцію якого почали у 2019, витратять ще 8 мільйонів.

В Запоріжжі продовжать реконструювати Правобережний пляж, на що додатково виділять гроші, пише портал Наші Гроші.Запоріжжя з посиланням на систему Прозорро.

Йдеться про наступні додаткові роботи: улаштування фундаментів, фарбування, штукатурення, звалювання та обрізування дерев, улаштування залізобетонних підпірних стін, монтаж огорожі, укладання трубопроводів, завезення піску, установлення ножних ванн, душу, питних фонтанчиків, улаштування тротуарів.

Тендер провели без конкурсу, оскільки фірма у 2019 році отримала основний підряд на 41 млн грн і потім виникли додаткові роботи, які не врахували у початковому проекті і без яких (за твердженням комунальників) неможливо закінчити реконструкцію. Також заміна підрядника тимчасово зупинить роботу та призведе до втрати гарантій якості на велику кількість робіт, оскільки вони знаходяться на різних етапах виконання та технологічно пов’язані.


Читайте також:

Мер Запоріжжя через численні скарги на реконструкцію Правобережного пляжу звільнив директора департаменту

Футбольний клуб “Металург” отримає на мільйон гривень менше з міського бюджету

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0