На Донбасі снайпер убив бійця із Запоріжжя: без батька залишилися двоє дітей

На Донбасі снайпер убив бійця із Запоріжжя: без батька залишилися двоє дітей

Військовий загинув в п’ятницю, 27 серпня, під час виконання бойового завдання.

Про це повідомляє Запорізький обласний ТЦК та СП.

У Донецькій області від кулі снайпера загинув Вискребець Андрій Вікторович із Запоріжжя. У нього залишилася дружина і двоє дітей.

Андрій захищав Україну з 2015 року. Спочатку був мобілізований, в 2016-м – уклав перший контракт. Проходив службу в 26-й артилерійській бригаді, в 55-й окремій артбригаді. Останній контракт – 74-й окремий розвідувальний батальйон.

Нагадаємо, в Запорізькій обласній лікарні помер 12-річний хлопчик, якого різко стало погано в таборі в Херсонській області. Через три дні його перевели в запорізьку лікарню, де діагностували двосторонній набряк мозку з вклиненням стовбура головного мозку. З кожним днем стан хлопчика погіршувався і 26 серпня серце Тимофія не витримало. Медики 50 хвилин проводили реанімаційні дії, але вони виявилися безуспішними.

Читайте також:

В Запоріжжі хочуть створити сучасний музей судноплавства

Яким буде подальший розвиток Хортиці у Запоріжжі

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

14

Няня2021-09-01 02:49:56
А ну заткнись сказала,сейчас как двину,улетишь через колено мельницей, ясно сказала,я победу делала,у меня удостоверение министерство обороны раз и навсегда выдана,ясно сказала,а ну заткнись сказала,как двину улетишь.молчать всем!
Петушок2021-09-01 01:51:01
Няня,лечитесь на седова 6,курочка.
Няня2021-09-01 01:39:46
Я золотая курочка,отдай мое серебро,пидарас.
Ляля2021-08-31 19:17:54
Няня,я натуралка,есть муж,но против лгбт ничего не имею,а ты тупая советская,сталинская,осталая,гомофобная лярва,тебе до европы как раком до Киева
Няня2021-08-31 12:59:11
Лялечка, скучаю по тебе, розовая моя. Вот тебе пароль: Lyalechka, jeszcze mnie nie ssiesz. Rozdziały lekarz przyśle cię do mnie po łapówkę.
Остап2021-08-30 16:33:35
Слава Украине! Слава Героям ! Великий защитник своей страны! Он герой! А русские свиньи оккупанты будут уничтожены до последнего на наших землях!!!
ЗП2021-08-30 16:31:19
Няню бомбит,чемодан-вокзал-россия,ясно чучело?
Казак2021-08-30 15:01:15
Слава Украине ! Героям Слава!
Ляля2021-08-30 14:57:17
Няня и Вася пойдите убейтесь об стену,в какой нибудь уличной параше,вам там самое место,такие говноеды вообще не должны жить,жертвы аборта!
Вася2021-08-29 17:11:25
Ляля - годі теревенити на мові аккупанта, ахрєсора. Ти що, зовсім з глухду поїхала?Тобі треба на Сєдова. Кстаті, бандєри іщє не предекомунізіровали вулицю Сєдова?
Няня2021-08-29 16:39:52
Хотела бы я, чтобы ты пся крэв, ляля, показала, как ты лижешь языком клиторки у меня в майетку.
Няня2021-08-29 16:28:46
Бо-о-о-же, сколь искрометного ума, появилось от т.н. Ляли. Пидор, или пидарюка, бокальчик спермы, охлажденной, для тебя в самый раз, тварь бэндэровская.
Ляля2021-08-29 14:00:22
Buter,такую гниду как ты пошел защищать и наши земли от нападения русских свиней,не всем же как тебе лежать на диване,почесывать грязную потную задницу попивая пиво,и языком ляпать фигню,кусок говна!
Buter2021-08-29 09:39:49
И чем оно герой? Что нормальной работы найти не мог? И потому пошел на войну?