USD: EUR:
... в Запорожье
«Ми звільнимо Херсон та Мелітополь військовим шляхом, але без штурму міст»: Олексій Арестович – про деокупацію захоплених міст

«Ми звільнимо Херсон та Мелітополь військовим шляхом, але без штурму міст»: Олексій Арестович – про деокупацію захоплених міст

Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович заявив, що Збройні Сили України готуються військовим шляхом звільнити окуповані території України, при цьому штурм міст не застосовуватиметься.

Про це він сказав в ефірі каналу «Фейгін live», пише «Ліга.

Марк Фейгін зазначив, що до нього надходить багато звернень від мешканців окупованих населених пунктів, зокрема, він назвав Мелітополь та Херсон. Українці турбуються «як би їх там не покинули», також вони «не знають, як поводитися».

«Шановні наші громадяни, які знаходяться на окупованих територіях, ми вас не покинемо, ми звільнимо вас збройним шляхом, деокупуємо», – сказав Арестович.

Він наголосив, що це відбудеться без штурму міст. «З вашої голови не впаде ані волосини, крім випадковостей війни, звичайно, які можуть бути. Ми знаємо, як вибити звідти російські війська, не штурмуючи безпосередньо Херсон, Мелітополь тощо. І ми до цього готуємось», – сказав Арестович.

Радник глави Офісу Президента сказав, що влада готує для жителів окупованих населених пунктів рекомендації, як поводитися.

«Але можу з великою впевненістю повідомити, що нікого з вас у винні не запишуть, крім явних колаборантів», – сказав Арестович, уточнивши, що колаборація – це участь в окупаційних органах влади, в організації та проведенні «референдумів», служба в окупаційних військах і «ще ряд ознак, які легко знайти в інтернеті».

Він сказав, що є труднощі з виробленням рекомендації тому, що діє міжнародне право війни. «Провести тонку межу між фінансуванням агресора та просто виходом на роботу не так просто», – сказав Арестович.

За його словами, зараз є можливість виїхати з окупованих міст, але не став називати конкретні маршрути, «бо їх негайно закриють». «Місцеві їх знають», – сказав він.

Під Запоріжжям рашисти обстріляли село забороненими фосфорними боєприпасами: загинула людина, зруйновані будинки і дитсадок, – ФОТО


Читайте також:

Російські окупанти вкотре обстріляли Оріхів, Гуляйполе та Преображенку: зруйновані будинки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0