USD: EUR:
... в Запорожье
Чоловічий кондиціонер для волосся: як обрати

Чоловічий кондиціонер для волосся: як обрати

Стан волосся у представників сильної статі, як правило, краще, ніж у жінок, так як вони рідко піддають їх стайлінгу, перефарбовуванню, освітленню тощо. Однак завжди є винятки з правил. Молоді люди все частіше обирають оригінальні стрижки, які вимагають укладання, крім того, фактори навколишнього середовища (сонячне світло, вітер, міський пил та ін.) також негативно впливають на стан шевелюри, роблячи її сухою, ламкою тощо.

Навіть за відсутності укладання, м’яке, блискуче та еластичне волосся буде прикрасою молодої людини. Тому сучасні чоловіки також охоче доглядають волосся, використовуючи доступні косметичні засоби.

Сучасний чоловічий кондиціонер для волосся використовується для розгладження та зміцнення волосся після їх очищення за допомогою шампуню. Власникам кучерявого волосся цей засіб просто необхідний, оскільки він допомагає легко розчесати неслухняне і жорстке волосся і надати завиткам красиву форму. Виробники пропонують широкий асортимент, щоб кожен зміг підібрати відповідний засіб з урахуванням типу шкіри голови, самого волосся, проблематики (сухість, лупа, випадання та ін.)

Мужской кондиционер для волос: как выбрать

Чоловічі кондиціонери: відмінності та властивості

Професійні бренди пропонують якісні засоби для догляду за волоссям спеціально для чоловіків. Вони відрізняються не тільки ароматом, але й складом, тому що шкіра та волосся у чоловіків мають свої особливості, вони об’ємніше виробляють серум, частіше схильні до появи лупи, випадання тощо.

Якісний чоловічий кондиціонер для волосся повинен:

  • зволожувати та пом’якшувати волосся;
  • не склеювати волосся;
  • зберігати чи збільшувати обсяг;
  • полегшувати укладання;
  • бути приємним по запаху та відчуттям.

Спеціальна формула забезпечує інтенсивне зволоження волосся, глибоко живлячи його, а також усуваючи пошкодження від зовнішніх факторів або укладання.

Крім того, він покращує загальну текстуру волосся, роблячи пасма шовковистим і красивим.

Мужской кондиционер для волос: как выбрать

Як вибрати чоловічий кондиціонер для волосся?

Так як кондиціонер призначений для догляду за самим волоссям, а не за шкірою голови, головним фактором при виборі буде стан самих пасм.

Для жирного волосся краще вибирати легкі засоби, у складі яких немає олій. Також підійдуть склади з маркуванням «для збільшення об’єму». Вони зволожать волосся, але не будуть їх обтяжувати або сприятиме швидкому забруднення.

Для сухого та пошкодженого волосся краще вибирати насичений склад з такими компонентами, як арганова олія, олія ши, кокосова тощо. Вони чудово живлять і відновлюють волосся, допомагають зробити його м’яким і слухняним.

Для нормального типу волосся можна вибрати легкий склад із зволожуючими властивостями для повсякденного використання.

При використанні важливо не наносити засіб на коріння та шкіру голови, інакше воно створить протилежний ефект.

Кондиціонер для волосся допоможе підтримувати красу та блиск зачіски, тому сучасні чоловіки активно використовують цей засіб для повсякденного догляду.

Матеріал опубліковано на правах реклами

0