USD: EUR:
... в Запорожье
Міністр інфраструктури розповів, скільки буде коштувати квиток на літак із Запоріжжя до Києва

Міністр інфраструктури розповів, скільки буде коштувати квиток на літак із Запоріжжя до Києва

Владислав Криклій упевнений, що доступні ціни на внутрішні авіаперельоти можуть з’явитися після скасування ПДВ

Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав умови, за яких квиток на літак із Запоріжжя до Києва може коштувати 1 тисячу гривень, і це не буде збитково для авіаперевізників. Про це Криклій заявив в інтерв’ю інформагентству УНІАН.

Здешевлення квитків на внутрішні авіарейси може з’явитися після прийняття законопроекту про скасування ПДВ. Міністр заявив, що даний законопроект вже поданий до Верховної Ради. Криклій упевнений, що його повинні прийняти в цьому році.

Після скасування ПДВ квиток на літак із Запоріжжя до Києва може коштувати 1 тис.грн. Але головне, на чому наголосив міністр, це буде вигідно, як пасажирам, так і авіаперевізникам.

— Це не буде збитково. Зараз SkyUp пропонує квитки за таку ж ціну, але це більш маркетингова вартість. Найімовірніше, зараз це збитково, — заявив в інтерв’ю Владислав Криклій.


Читайте також:

МАУ пропонує запорожцям 50% знижку на квитки

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

1

Пассажир2019-12-01 11:05:49
Он руководит только своей зарплатой. Все остальное принадлежит частным фирмам. Какую цену они назначат, такая и будет. Кстати, а на фиг нам министерства, состоящие только из работников министерства?